بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین cqc - تیر اندازی فلش  

بازی آنلاین cqc - تیر اندازی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.84  (تعداد 171)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین cqc - تیر اندازی فلش size: 1 MB
نیروهای ویژه CQC شده است به یک ساختمان آزمایشگاه مخفیانه و بدون جلسه روشن ارسال، چیزی باید بسیار اشتباه در داخل ساختمان .. بازی فلش خنده دار بسته بندی شده با بسیاری از سطوح، سلاح ها و بسیاری از عمل رفته اند.
نزدیک محله مبارزه با (CQC) نیروهای ویژه شده است به یک ساختمان آزمایشگاه مخفیانه و بدون جلسه آشکار فرستادیم، و این چیزی باید بسیار اشتباه در داخل ساختمان رفته اند. بازی فلش خنده دار بسته بندی شده با بسیاری از سطوح، سلاح، و بسیاری از عمل است.
یک عضو تیم خود را از یک تیم نیروهای ویژه و شما ارسال شده است برای پیدا کردن آنچه در تاسیسات مخفی خود را اتفاق افتاده است. کنترل تیم شما باشد و برای هر آنچه شما پیدا آماده شده است.
خوش آمدید به بستن مبارزه با ربع - یکی از بازی های اکشن و جذاب! این بسیار مناسب برای طرفداران و یا بازیکنان جدید که می خواهم این دسته بازی است. در این بازی، آنها تبدیل خواهد شد یکی از اعضای یک گروه که با 2 نوع سلاح مجهز شد - اسلحه (AK) و نارنجک. این سلاح ها استفاده می شود به شکست دشمنان. بیایید شروع یک سفر برای اتصال ارتباطی با امکانات بالا سری. هنگام رفتن در ورودی اصلی از تمام ساختمان ها، بازیکنان باید به اطراف نگاه و همه چیز را اینجا ببینید. در نهایت، آنها می توانند به مقام اول به گزارش به استاد بازگشت. موفق باشید!
ما یک مجموعه بزرگ از 86 بازی انسان زنده CQC را برای شما به صورت رایگان و همچنین بازی های دیگر سرد از جمله بازی های آنلاین رایگان، بازی ماجرایی، بازی های مسابقه، تیراندازی بازی ها، بازی های فلش و بازی!

کنترل:
پرس بر روی کلید ASDW به حرکت در اطراف، استفاده از اشاره گر ماوس را به هدف و آتش بر روی اهداف شما. پرس در 1،2،3 برای تغییر حالت مسلسل، فاصله مطبوعات به استفاده از نارنجک انداز، کلید E را فشار دهید به انجام عمل (با فشار دادن سوئیچ ها، چیدن اقلام و غیره)
بازی آنلاین زامبی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
cqc بازی آنلاین cqc - تیر اندازی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk