بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی جنگ ایران و عراق برای کامپیوتر انلاین جدید  

بازی جنگ ایران و عراق برای کامپیوتر انلاین جدید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.96  (تعداد 260)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی جنگ ایران و عراق برای کامپیوتر انلاین جدید این بازی حالت بازی انلاین جنگ ایران و عراق مسابقه مرگ دو نفره را به ترکیب اضافه می کند. شما می‌توانید از بین شخصیت‌های مختلف و نسخه‌های کوچک‌شده سطوح تک‌نفره (برخی در ابتدا قفل هستند) را انتخاب کنید، اما کنترل، زوایای دوربین و احساس کلی فیلتر سایفون به خوبی نمی‌تواند به شما کمک کند جزء چند نفره.
انجام بازی با روشن کردن ضربه‌های

بازی جنگ ایران و عراق

برای کامپیوتر سر آن را مضحک‌تر می‌کند، زیرا هر کسی با هر نوع مهارت ضربه سر می‌تواند با تلاش کمی آن را تمیز کند. کنترل تا حد زیادی مانند حالت اصلی است، اما بخش آنالوگ اصلاح شده است. گیب اکنون می تواند راه برود و حرکت دقیق را ممکن می کند. همچنین، می توانم از روی شکاف ها بپرم.
پرش به صورت خودکار انجام می شود، بنابراین اگر در یک فاصله قابل پرش بازی جنگ ایران و عراق انلاین بدوید، گیب بدون هیچ ورودی از بازیکن از روی آن می پرد. این می‌تواند سطوح (مثلاً سطح قطار که پرش زیاد است) را به دردسر واقعی تبدیل کند. از نظر گرافیکی، نسبت به نسخه اصلی تغییری نکرده است. هنوز هم خوب به نظر می رسد، اما در عین حال سبک انیمیشن و بافت ها کمی کهنه به نظر می رسد.
همچنین، صدا و موسیقی در تم شبیه به هم هستند، اما کار صداپیشگی تقریباً به تمیزی کار اصلی بازی جنگ ایران و عراق برای کامپیوتر نیست. برخی از ردیف ها و انحرافات آوازی واقعاً با وضعیت فعلی سازگار نیست، و به نظر می رسد که او به جای گرفتن آتش سنگین از دشمنان ریشه دار، در کنار استخر لم می دهد.
اگر از طرفداران پر و پا قرص جنگ بازی جنگ ایران و عراق برای کامپیوتر بودید، ممکن است از دنباله آن ضربه بخورید، اما طراحی ضعیف ماموریت و داستان فوق‌العاده پیچیده واقعاً پیشرفت‌ها را در جهان خنثی می‌کند. اگر بازی اول را از دست دادید، این بازی بسیار بهتر (و احتمالاً ارزان‌تر) از است. در حالی که ویژگی‌ها اضافه شده‌اند، نبرد حاصل بیشتر شبیه یک بسته ماموریتی است که عجولانه تولید شده است تا یک دنباله واقعی.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

مهمان_ali
26 Oct 2023, 13:44
سلام.  
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk