بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین دکتری باربی در آمبولانس - پزشکی دخترانه فلش  

بازی آنلاین دکتری باربی در آمبولانس - پزشکی دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.73  (تعداد 699)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین دکتری باربی در آمبولانس - پزشکی دخترانه فلش size: 2 MB
در این بازی بسیار جذاب آمبولانس زندگی می کنند احساسات شدید از امدادگران. شما را دریافت کرده اند 911 از کنت، باربی بازدید کنندگان دوست پسر، که او سقوط کرد و به طور جدی خود را مجروح شدند. به سرعت به خانه او رانندگی، باربی چک را در آمبولانس برای زخم، بریدگی ها، کبودی و بسیاری دیگر، بررسی ضربان قلب او، حذف انشعابی با استفاده از انبردست، تمیز کردن آسیب خون و دقت قرار دادن یک باند. ارائه قرص های خود را برای جلوگیری از درد شعرم، انجام تزریق برای جلوگیری از عفونت از در حال توسعه قرار داده و یخ بر روی کبودی چشم. را باربی احساس بهتر و یک پیراپزشک عالی.
باربی دچار تصادف وحشتناک و بلافاصله تماس بگیرید آمبولانس. عجله برای این حادثه، بررسی باربی برای زخم، بریدگی ها، شروع IV و اداره درمان صحیح به او را احساس بهتر است. بررسی ضربان قلب او، حذف انشعابی با استفاده از انبردست، تمیز کردن آسیب خون و دقت قرار دادن یک بانداژ، ارائه قرص های او را برای درد و التیام کبودی چشم با یخ. او احساس خواهد کرد در هیچ زمان به لطف شما بهتر است.
شما می توانید بسیاری یادگیری و یک بازی سرگرم کننده که شما در حال بازی باربی در بازی آمبولانس، و شما می توانید تعداد زیادی از بازی های مشابه مانند باربی در بازی آمبولانس پیدا کنید.
باربی به طور تصادفی صدمه دیده شد. او در حال حاضر در یک آمبولانس است. شما نیاز به مراقبت خوب از او و صبور باشید.
وای! باربی در دیدار یک حادثه در حالی که در راه به کنسرت. خوشبختانه هیچ آسیب جدی وجود دارد، اما او نیاز به مراقبت مناسب است تحت درمان و. او را به عنوان دکتر تجویز کرده است. اطمینان حاصل کنید که همه چیزهایی که دکتر می پرسد شما را به انجام. دریافت عروسک شایان ستایش به خوبی به زودی. بازی در حال حاضر!
اوه! باربی تصادف رفته است و بد کردم در چشم و زانو او صدمه دیده است. دریافت باربی را به بیمارستان به دکتر مراجعه کنید حق دور! . او در آمبولانس و درد بسیار است. لطفا باربی با دادن دارو به او، تزریق و کمک به او را به بیرون آمدن از درد کمک کند.
در این بازی بسیار جذاب آمبولانس زندگی می کنند احساسات شدید از امدادگران. شما را دریافت کرده اند 911 از کنت، باربی بازدید کنندگان دوست پسر، که او سقوط کرد و به طور جدی خود را مجروح شدند.
باربی نیاز به کمک شما! او به طور تصادفی به زمین افتاد و در حال حاضر او مجروح! آیا می توانم با دکتر خود شما و درمان زخم او را به طوری که باربی خواهد شد و دوباره؟
باربی نیاز به قوی برای زنده ماندن و در حال حاضر آمبولانس فقط او را در زمان باقی بماند. او در یک تصادف بد درگیر شد و بسیاری از صدمات وجود دارد. پزشکان تلاش خود برای نجات جان خود انجام دهید، اما در حال حاضر باربی نیاز به دریافت کمک های اولیه در آمبولانس، یا او ممکن زندگی خود را از دست بدهند. بازی این بازی و انجام هر کاری شما می توانید برای صرفه جویی در باربی و او قطعا از شما متشکرم خواهد بود. لذت بردن از!
بله عروسک باربی مورد علاقه خود را به کمک شما نیاز دارد. او از یک تصادف جدی و خواستار آمبولانس درد و رنج در این بسیار سرگرم کننده را به بازی. شما به عنوان اولین کمک دکتر باید برای رسیدن به حادثه و بررسی دختر ناز برای کاهش و زخم او بر روی بدن او دریافت کرده است. شما می توانید ضربان قلب را بررسی کنید و حذف خون از محل inured بیش از بدن خود و در آخرین بانداژ روی محل مصدوم. بازی ارائه می دهد شما را به پزشکی مناسب او را و تمیز ابرو چشم او را با تکه های یخ. به عنوان یک دکتر شما فقط می توانید زندگی خود را نجات دهد.
بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش, بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
o barbie in the ambulance بازی آنلاین دکتری باربی در آمبولانس - پزشکی دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk