بازی آنلاین
  سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی  
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی هواپیما برای اندروید بدون دیتا بازی آنلاین جنگنده ایکس  

بازی هواپیما برای اندروید بدون دیتا بازی آنلاین جنگنده ایکس شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.25  (تعداد 43)  رای شما :
  رکوردها  

 

  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی هواپیما برای اندروید بدون دیتا بازی آنلاین جنگنده ایکس کنترل پرواز، کار خود را به زمین بازی هواپیما برای اندروید بدون دیتا بازی آنلاین تعداد روزافزون از هواپیماهای ورودی در فرودگاه، در مشاهده از بالا به پایین. اگر دو هواپیما برخورد می کنند، شما از دست دادن (و بنابراین انجام همه از آن مسافران مجازی). فرمان شما ماشین با رسم یک مسیر پرواز از یک هواپیما یا هلیکوپتر به باند مربوطه مطابق با رنگ. هستند سرعت در حال حرکت جت، هواپیما سرپا نگه داشتن آهسته تر، و هلیکوپتر واقعا آهسته وجود دارد، هر کدام با متناظر باند فرودگاه و یا فرود پد آن است. به عنوان پاپ بیشتر و بیشتر بر روی صفحه نمایش.

این همه کنترل بسیار خوب و آسان برای قرعه کشی مسیر شما می خواهید.

بازی هواپیما برای اندروید

که آن نیز در مورد زاویه فرود خود را بسیار آمرزنده، به این معنی که شما می توانید از طریق برخی از شوخی های دیوانه و غیر محتمل قبل از دست زدن به پایین قرار داده است. بازی هواپیما برای اندروید بدون دیتا بازی آنلاین جنگنده ایکس این بازی به شما می دهد یک هشدار بصری واضح و روشن زمانی که این نزدیک به برخورد هستند، و یا زمانی که در مورد به پرواز بر روی صفحه نمایش است. گرافیک پاک و ساده، و صدای تنها مقدار مناسبی از بازخورد شما را بدون گرفتن آزار دهنده می باشد.

متاسفانه این نور کمی در گزینه ها و محتوا است. بازی هواپیما برای اندروید تنها یک سطح دشواری، یک فرودگاه و یک مجموعه وجود دارد. عنوان بسیار سرگرم کننده، شما تایر از آن را سریع تر انواع سطوح بود. این کاملا در 99 سنت رضایت بخش است، اما بسته یک حق اساسی کمی در حال حاضر به درخواست بسیار از آن است. او قطعا بر روی پا آغاز شده است. این کار یک کار خوب از پوسته پوسته شدن تا تنش در حالی که بر روی لبه.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری: