بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی کامیون سواری در جاده آنلاین اندروید رایگان  

بازی کامیون سواری در جاده آنلاین اندروید رایگان شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.66  (تعداد 15)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی کامیون سواری در جاده آنلاین اندروید رایگان سرخوردگی همچنین بازی آنلاین کامیون سواری در جاده رایگان از برخورد رانندگان هوش مصنوعی در بیشتر تقاطع ها به شما وارد می شود و به کامیون شما آسیب می رساند و سپس کاملاً از صفحه ناپدید می شود. شما می توانید بهترین راننده کامیون در جهان باشید ، اما نمی توانید احمق موجود در هاچ بک آبی را که در کنار شما کشیده شده حساب کنید.
شاید بیشتر از همه ناراحت کننده ترین واقعیت

بازی کامیون سواری در جاده

اندروید این باشد که حتی با وجود این ، هیچ یک از کارفرمایان من هرگز بازخورد منفی نداده اند. هر شغلی که به اتمام می رسانید هزینه ای معادل می دهد ، اما هرگز به دلیل مسابقه خود جایزه ای دریافت نمی کنید و جریمه نمی شوید و در بعضی مواقع کاملاً شبیه یک شغل واقعی احساس می کنید که هیچ کاری برای کار خود به هیچ وجه به رسمیت نمی شناسید.
اشکالات شناخته شده ای که من با آنها روبرو شده اند شامل توقف مینی ون ها بازی کامیون سواری در جاده اندروید در یک محل اتصال و سپس حرکت نکردن آنها هستند ، که باعث ایجاد گرفتگی بزرگ می شود. در واقع ، این اتفاق تقریباً بلافاصله پس از روشن شدن موتور من رخ داد. ناشران بسیار از اشکالات و کمبود محتوای کلی بازی آگاه هستند و اقدامات سریعی را انجام داده اند.
واقع گرایی به این معنا که اتومبیل بازی کامیون سواری در جاده آنلاین شما دارای نشانگر ، چراغ روشن و کم نور است و جاده ها دارای چراغ راهنما و دوربین های کنترل سرعت هستند. آیا هنگام چرخش به چپ و راست باید از شاخص های خود استفاده کنید؟ نه واقعاً ، و همچنین هیچوقت نیازی به توجه کامل به آنچه در اطراف شما است از نظر سایر اتومبیل ها ندارید. هوش مصنوعی هیچ توجهی به شما نمی کند.
به عنوان مثال بازی کامیون سواری در جاده اندروید ، من مرحله ای دارم که در آن از قوانین جاده پیروی می کنم و به دلیل رانندگی از طریق چراغ قرمز یک بار جریمه شده ام - این مسئله شناخته شده در بازی است که چراغ های راهنمایی سبز به اندازه کافی طولانی نیستند تا دکل بزرگ شما تسریع شود از طریق آنها. من همچنین دارای یک سطح صرفه جویی در جایی هستم که با بی احتیاطی رانندگی می کنم.
بازی آنلاین کامیون سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk