بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ماشین خارجی جدید اسپرت با کیفیت رالی 6  

بازی ماشین خارجی جدید اسپرت با کیفیت رالی 6 شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.17  (تعداد 39)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ماشین خارجی جدید اسپرت با کیفیت رالی 6 مسابقات خیابانی بازی ماشین خارجی جدید اسپرت خفن برای کامپیوتر غیرقانونی بدون خطر است. شما در مدارهای بسته روز سوار نخواهید شد ، اما در مسیرهای طولانی بزرگراه هایی که از شهر شب عبور می کنند ، با سرعت زیاد حرکت خواهید کرد. ترافیک در جاده ها وجود دارد ، خوشبختانه غافل از اینکه برخی از سرهای داغ بدون مراقبت از قانون در میان آنها شعله ور می شوند.
فعالیت پلیس بسیار زیاد است ، زیرا مامور پلیس شهر

بازی ماشین خارجی جدید اسپرت

با کیفیت در گرفتن هرگونه خشونت غیرقانونی مسابقه خیابانی که وارد حوزه قضایی او می شود ، جهنم است. هرچه بیشتر سرعت بگیرید و موفق شوید ، درجه حرارت بیشتر افزایش می یابد ، فعالیت گشت زنی و اشتیاق آنها برای جلب شما و ضمانت شما افزایش می یابد. فرار موفقیت آمیز شهرت را افزایش می دهد ، بنابراین ممکن است بخواهید عمدا قانون را تحریک کنید. با این حال ، در صورت اسیر شدن ، اعتبار و اعتبار شما در جلسه باقی می ماند.
در اینجا اساس سیستم خطر/پاداش بازی نهفته است. آیا وقتی مسابقه دادن بازی ماشین خارجی جدید اسپرت قدیمی خفن و تکرار احساس خوبی است ، آیا با بالا بردن سطح گرما همه چیز را به خطر می اندازید تا آنچه را که تا کنون جمع آوری کرده اید چند برابر کنید یا شب را صدا بزنید و به نزدیکترین خانه امن رانندگی کنید؟ البته ، می توانید به پلیس رشوه دهید ، اما این ده تن از کیف شما را می خورد.
اگر گیم پلی بازی با آن مطابقت نداشته باشد ، همه این اقدامات هیجان انگیز بازی ماشین خارجی جدید اسپرت با کیفیت چندان زیاد نخواهد بود. دارای فیزیک رانندگی بسیار سخت اما آسان است که با جاده های وسیع که باعث اشتباهات گاه و بی گاه رانندگی می شود تأکید می شود. رانندگان هوش مصنوعی نیز آنها را به رقبای آنلاین تبدیل خواهند کرد ، بنابراین راه برای رقابت برابر است. همچنین ، بسیاری از موانع کنار جاده را می توان از بین برد ، بنابراین شما نمی توانید جلوی چیزی مانند درخت نخل را بگیرید ، بلکه ریشه های آن را پاره کنید.
حس فوق العاده ای از وزن خودرو تضمین می کند که دریفت بازی ماشین خارجی جدید اسپرت با کیفیت به طور طبیعی از بین می رود و این فقط برای بهتر است. می بینید ، شما به اندازه حرکت کامل در پیچ ها با سرعت کامل ، اغلب با استفاده آزادانه از ترمز دستی ، شکست نخواهید داشت. به نظر می رسد که قدیمی بازگشته است اما فقط بهتر است!
بازی آنلاین ماشین سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

مهمان_ریحانه
19 Apr 2024, 11:37
همچی عالی  
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk