بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دکوراسیون خانه رویایی تزئین داخلی اندروید کامپیوتر  

بازی دکوراسیون خانه رویایی تزئین داخلی اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.58  (تعداد 17)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دکوراسیون خانه رویایی تزئین داخلی اندروید کامپیوتر اما بازگشت به شهر بازی انلاین دکوراسیون خانه رویایی اندروید کامپیوتر آرام. در مقیاس کلان، همپوشانی‌های داده‌های زیبا غلظت‌های زیرزمینی آب و همچنین منابع، زغال‌سنگ و نفت را به من نشان می‌دهند که وقتی شهرم برای صنایع سنگین آماده است، می‌توانم از آنها استفاده کنم. در ابتدا، تقاضا برای خدمات کم است و نحوه انتخاب برق برای خانه خود مهمترین تصمیم در اوایل بازی است.
کارخانه‌های زغال‌سنگ و نفت آلودگی را از بین

بازی دکوراسیون خانه رویایی

تزئین داخلی می‌برند و به منابع معادن یا بازار جهانی نیاز دارند، یک ویژگی آنلاین که به عنوان بورس کالا عمل می‌کند و بازیکنان را قادر به خرید و فروش کالا می‌کند. راه‌حل‌های انرژی پاک - نیروگاه‌های بادی و خورشیدی - نیز انرژی را به خانه پمپ می‌کنند، اما برای روشن نگه داشتن چراغ‌ها به زمین‌های با ارزش نیاز دارند. نوع گیاهی که در ابتدا انتخاب می‌کنم بر کل روایت حیاط من تأثیر می‌گذارد، من نمی‌توانم در هر زمانی تغییر بدهم، اما چون از شهردار ناسازگار بودن خودداری می‌کنم.
تصمیمات بزرگ در هر مرحله از توسعه یک ماشین اتفاق می افتد، و انتخاب های من اغلب بازی دکوراسیون خانه رویایی اندروید بر شهرم تاثیر می گذارند و من نسبت به شهرم بیشتر از خود دنیایم احساس می کنم. بازی اولیه در مورد پیش بینی وسط بازی است. همانطور که خانه‌ها به برج تبدیل می‌شوند، تقاطع‌های زیاد و خیابان‌های پرظرفیت کافی باعث مسدود شدن ترافیک می‌شود و تراکم بدون فضای کافی به هیچ وجه افزایش نمی‌یابد.
ساختمان ها را می توان ارتقا داد، اما حتی ارتقاهایی مانند پمپ های اضافی و گاراژ کامیون ها بازی دکوراسیون خانه رویایی تزئین داخلی نیاز به فضا دارند. و از آنجایی که وسایل نقلیه خدماتی مانند ماشین های آتش نشانی باید واقعاً به جایی که مورد نیاز هستند بروند، جزئیات به ظاهر جزئی که آیا احتمال دارد از گاراژ خود به راست یا چپ بپیچند واقعاً مهم است. شهرهای بزرگتر همچنین به آب، تصفیه فاضلاب و کامیون های زباله بیشتر و همچنین پلیس، آتش نشانی و پوشش بهداشتی، حمل و نقل عمومی، پارک ها و مدارس نیاز دارند.
وقتی سعی می‌کنم خیلی سریع گسترش پیدا کنم، رسیدگی به چنین نکاتی بسیار بازی دکوراسیون خانه رویایی تزئین داخلی می‌شود. تنها راه برای یادگیری نحوه برنامه ریزی و متعادل کردن همه اینها آزمون و خطا است. حتی پس از نزدیک به 100 ساعت، من هنوز در حال کشف ویژگی‌ها و ویژگی‌های جدید شبیه‌سازی هستم. سیم‌ها گاهی اوقات کارهای احمقانه‌ای انجام می‌دهند یا شکایت‌های غیرمنتظره‌ای دارند و شناسایی و حل این رفتارها زمان می‌برد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk