بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین بتمن و مبارزه در پشت بام ها فلش  

بازی آنلاین بتمن و مبارزه در پشت بام ها فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.27  (تعداد 1036)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین بتمن و مبارزه در پشت بام ها فلش size: 4 MB
شما باید برای رفتن تاپس از ساختمان های شهرستان gotham به عنوان مورد علاقه جنگهای صلیبی Caped قهرمان همه، بتمن! صعود به پشت بام تا شما را در Kanjar RO و گروه خود را از ملتزمین شرور!
صعود به بالا، مبارزه با جرم و جنایت در بتمن جست و خیز پشت بام. در این بازی رایگان بتمن شما باید ابزار و مهارت های خود را به ضرب و شتم تا همه از مردمان بد به عنوان شما را به بالای پشت بام برای رئیس نهایی صعود استفاده کنید.
عالی اخبار، Batfans، شما را دعوت به عنوان بتمن در پشت بام جست و خیز بازی! میدونم میدونم. شگفت انگیز، درست است؟ اما حاوی هیجان شما برای یک لحظه، این است که نمی شود آسان است. شل کردن انگشتان دست خود را، و اگر شما را به این نوع از چیزی هستید، کرک پنجه خود را به نشان می دهد که شما واقعا در مورد مصرف کردن مردمان بد جدی هستید، به این دلیل که سطح کامل از آنها می باشد. استفاده از کلید S خود را به دست و پنجه نرم و رسیدن به ارتفاعات جدید. حرکت در اطراف با کلید های arrow و پرش با فاصله. کلید F خواهد شد برخی از ضربات جدی به سرسپردگان تلاش برای متوقف کردن تو در راه خود را زمین. سازمان دیده بان برای بمب پرتاب آنها و موانع دیگر به عنوان شما را در پیشبرد بازی! آیا شما به اندازه کافی برای حل بت پشت بام جست و خیز؟
نگاهی به پشت بام از شهرستان gotham به عنوان مورد علاقه جنگهای صلیبی Caped همه، بتمن! صعود به پشت بام تا شما را در Kanjar RO و گروه خود را از ملتزمین شرور!
نگاهی به پشت بام از شهرستان gotham به عنوان مورد علاقه جنگهای صلیبی Caped همه، بتمن! صعود به پشت بام تا شما را در Kanjar RO و گروه خود را از ملتزمین شرور! حرکت به سمت بالا از طریق پریدن و دست و پنجه قلاب. استفاده از حمله و از batarangs برای شکست دشمنان و موانع در راه خود را. جمع آوری حوزه سلامت، از batarangs، و بر orbs نقطه به شما کمک در بازی.
پرش، نوسان، بالا رفتن و قرار دادن مهارت های خود را batarang را به آزمون نهایی در این صورت عمودی اسکرول بازی platformer عمل. نبرد دشمن و جمع آوری اراذل و اوباش قدرت یو پی اس به عنوان شما را از طریق هفت محیط کاملا متفاوت صعود.
بازی این بازی اکشن سرگرم کننده است. نگاهی به پشت بام از شهرستان gotham به عنوان مورد علاقه جنگهای صلیبی Caped همه، بتمن! صعود به پشت بام تا شما را در Kanjar RO و گروه خود را از ملتزمین شرور!

کنترل:
حرکت به سمت بالا از طریق پریدن و دست و پنجه قلاب. استفاده از حمله و از batarangs برای شکست دشمنان و موانع در راه خود را. جمع آوری حوزه سلامت، از batarangs، و بر orbs نقطه به شما کمک در بازی
بازی آنلاین بتمن فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Batman in The Rooftop Caper بازی آنلاین بتمن و مبارزه در پشت بام ها فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk