بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی abkhanwars 728x90 گیفت کارت
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین مدیریت آرایشگاه : سیندی آرایشگر دخترانه فلش  

بازی آنلاین مدیریت آرایشگاه : سیندی آرایشگر دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.53  (تعداد 1709)  رای شما :
  رکوردها  

 

  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین مدیریت آرایشگاه : سیندی آرایشگر دخترانه فلش size: 4 MB
این راد و سبک لودگی میکنند بازگشته است، می تواند به شما کمک کند او را قطع و سبک دور بعدی او از مو مشتریان و نگه داشتن آنها را در روند آینده را برای بیشتر؟
راهنما سیندی مدیریت سالن مو دوم خود را! اول، شما باید تعیین کند چه هر مشتری می خواهد. راهنمای زنان به ایستگاه درست است، و استفاده از ابزارهای حرفه ای برای انجام هر وظیفه یک ظاهر طراحی شده. شما باید به سرعت حرکت می کند همه را خوشحال. انجام دستاوردهای خاص را به نفع خود جوایز!
سیندی faboulous و Sassy سبک مو است او به عنوان کاهش و کلیپ های راه خود را به مو شیک و زیبا! به عنوان صاحب سالن مو شما باید شستشو، سبک و قطع مشتریان خود را مو به خواسته های خاص خود خود هستند. کسب درآمد برای هر مشتری است که شما سبک. هنگامی که شما پول به اندازه کافی به اهداف روزانه خود را به دست آورده اند شما می توانید به سطح بعدی حرکت به بالا. ارتقا سالن برای اطمینان شما بهترین تجهیزات ممکن است. استفاده از موس برای کاهش و مدل مو مشتریان خود را.
سیندی آرایشگر به تازگی سالن زیبایی خود را خود را باز کرد و ما باید به او کمک کند، آن را به کار می کنند. توجه به خدمات مورد نیاز هر مشتری و مرتب کردن آنها را. شما می توانید شستشو، رنگ، برش، مو خشک یا قلم مو. مهم ترین چیز این است که به مشتریان با مدل مو جدید خود را راضی است.
سیندی سبک لودگی میکنند بازگشته است، برش و قطع راه خود را به مو آسمانی! در اینجا نحوه اجرای یک سالن زیبایی، برای اولین بار از پیدا کردن آنچه مشتری می خواهد، اگر او می خواهد موهای خود را شسته یا نه، آیا شما آماده برای شروع؟
برای شستن، برش، و مو به سبک مشتریان در Cindys سالن مشغول کلیک کنید. کسب درآمد به اندازه کافی به اهداف روزانه خود را و شما خواهید هر سطح در فلش منتقل می کند. اطمینان حاصل کنید که به ارتقاء سالن با محصولات برتر و حفظ مشتریان شیک او لبخند!
برای شستن، برش، و مو به سبک مشتریان در سالن مشغول سیندی کلیک کنید. کسب درآمد به اندازه کافی به اهداف روزانه خود را و شما هر سطح در فلش را منتقل می کند. اطمینان حاصل کنید که به ارتقاء سالن با محصولات برتر و حفظ مشتریان شیک او لبخند!
 سیندی یک سالن جدید را باز کرد و در حال حاضر او واقعا نیاز به کمک شما در مدیریت آن است. او کار بیشتر و بیشتر مشتریان در انتظار داشته باشد. سیندی یک رئیس خوب است و او تلاش خود را پاداش دهد. اگر شما به خوبی در این کار و کسب درآمد به اندازه کافی، سیندی قادر خواهد بود برای ارتقاء سالن او و شما قطعا دریافت افزایش است. او به شما اجازه تصمیم بگیرند چه شما باید با آن پول اضافی انجام دهد. هوشمند باشید و آن را سرمایه گذاری در چیزی است که کمک خواهد کرد که شما را به سالن محل بهتر خود را! فروش برخی از ابزار مو جدید و شروع به ساختن پول بزرگ!
آموزش: کسب درآمد کافی و رسیدن به اهداف روزانه خود را! بر مشتری کلیک کنید و کشیدن آن را به شستشو یا یک ظاهر طراحی شده ایستگاه. دوباره کلیک کنید برای شستن مو مشتریان و سپس کشیدن آن را به ایستگاه یک ظاهر طراحی شده است. ابزار مو را انتخاب کرده و با کلیک بر روی مشتری به درخواست سرویس بده.
بازی آنلاین مدیریتی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2017 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Cindy the Hairstylist 2 بازی آنلاین مدیریت آرایشگاه : سیندی آرایشگر دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk