بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین سرباز سیاه - تیراندازی فلش  

بازی آنلاین سرباز سیاه - تیراندازی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.64  (تعداد 87)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین سرباز سیاه - تیراندازی فلش size: 3 MB
در تیرانداز آنلاین رایگان Bombslaught هدف شما این است برای محافظت از دیوار در تمام هزینه. شوت کردن دشمنان ورودی با استفاده از طیف بزرگی از اسلحه، است که می تواند در مغازه مورد interlevel باز شده است. تیراندازی مبارک!
در حال حمله به شهرستان خود و موفق به انجام برخی از آسیب های جدی است. آنها از شهرستان به زمین رایت اگر شما آنها را متوقف کند، به طوری انتخاب کنید تا به بزرگترین اسلحه شما می توانید حمل برای کشتن مقیاس های تروریستی و دفاع از شهر خود را در این بازی دفاع سرگرم کننده!
توقف نیروی تروریستی را از حمله به میهن خود! خط از سربازان ثابت برای دفع حملات بمب گذاران نگه دارید. 2 حالت های مختلف، هر کدام با مجموعه خود را از چالش برای غلبه بر وجود دارد. پایه زمینی خود را در برابر اراذل و اوباش حمله!
شلیک تروریست ها قبل از آنها دیوار خود را نابود! Bombslaught یک بازی دفاعی به چالش کشیدن در آن شما باید هر کس که در دیوار شما می آید را از بین ببرد است.
بهترین بخش این است که تمام بازی های شما را مشاهده رایگان هستند. ما بازی Bombslaught برای تمام سنین. همه بازی ها یا فلش، شوک و یا وحدت 3D. انتخاب هر بازی اعتیاد آور و شروع به بازی. اگر شما از آن لذت ببرید، برای رای دادن به آن و آن را به مورد علاقه اضافه کنید. جدید بازی ها Bombslaught روزمره مواجه نگردند. ما در تلاش برای شما بهترین تجربه بازی آنلاین به ارمغان بیاورد. شروع با بازی برخی از بازی های آنلاین Bombslaught ما مانند Bombslaught.
شلیک تروریست ها قبل از آنها دیوار خود را نابود! Bombslaught یک بازی دفاعی به چالش کشیدن در آن شما باید هر کس که در دیوار شما می آید را از بین ببرد است. ممکن است در ابتدا به نظر می رسد آسان است، اما آن را می شود باور نکردنی دشوار! اطمینان حاصل کنید که شما با استفاده از نارنجک خود را با فشار دادن دکمه G!
شلیک تروریست ها زودتر از آنها دیوار مفید شما را از بین ببرد! BombSlaught یک بازی از نوع ایمنی است و تیرانداز محل مهم است برای نابود کردن تمام افرادی که در شما خواهد شد. لطفا با ما تماس هنگامی که شما مانکن هک شده از این بازی را دریافت کرده ام.
وقت آن است که شما می آیند و شما به تنهایی برای محافظت از پایگاه خود را از انبوهی از دشمنان وارده! هدف به ساقه و کشتن دشمنان، پرتاب نارنجک به انفجار بیشتر از آنها در یک بار و محافظت از پایگاه مورد علاقه خود را.
برای برخی از دلیل یک سازمان تروریستی بزرگ در مورد شهرستان خود را برای حمله به است و به عنوان شما تنها فردی هستید به فرار نشده و یا پنهان کردن آن در حال حاضر تا به شما برای نجات شهرستان شما.
بازی بمب کشتار گاو و و بیشتر بازی ها از رده بازی دفاع در. لطفا .. کلاس بازی بمب کشتار گاو و به ما کمک کند.

کنترل:
هدف و ساقه با موس است. کلید R بر روی صفحه کلید به بازنگری تفنگ (بازدید کنندگان). کلید G بر روی صفحه کلید به پرتاب نارنجک.
بازی آنلاین زامبی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Bombslaught بازی آنلاین سرباز سیاه - تیراندازی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk