بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین لاکپشت های نینجا : موتور سواری در شهر - ورزشی فلش  

بازی آنلاین لاکپشت های نینجا : موتور سواری در شهر - ورزشی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.41  (تعداد 455)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین لاکپشت های نینجا : موتور سواری در شهر - ورزشی فلش نینجا هستند بازگشت اما این بار که با موتور. سوار را از طریق فاضلاب کنید و سعی کنید برای رسیدن به پایان.
به پشت، در حال حاضر در موتور خاک. رانندگی سریع و سعی کنید به گفتن متعادل. موتور بسیار سریع و بی ثبات است. شما می توانید مانع از های مختلف پس از تسلط بر مهارت های را.
کمک به لاک پشت های نینجا موانع در راه ضرب و شتم و جلوگیری از زباله های سمی در زمان ....
فقط برداشت جدید motorcycle.See شیرین چگونه سریع شما می توانید بیش از موانع نژاد و ببینید که چگونه بسیاری از سطوح شما می توانید کامل است.
خودشان را کردم سوار جدید به آمار خیابان در، سر و ببینید اگر شما می توانید سطح با گرفتن بیش از موانع تکمیل!
نینجا لاک پشت خاک دوچرخه - نوجوان لاک پشت های نینجا جهش به عقب در یک ماجراجویی با نام تجاری جدید. در نینجا لاک پشت خاک دوچرخه، شما باید برای هدایت لاک پشت دوچرخه از طریق چندین ماجراهای سرعت بالا است. هر دوره با موانع و خطرات آشغال، بنابراین رانندگی به سرعت و با دقت. در طول راه میکوشند تا به عنوان سکه های بسیاری از لاک پشت که شما می توانید برای نقاط اضافی. مانع از بیمار نیز به شما برخی از نقاط اضافی درآمد. Cowabunga، شخص!
برای کنترل دوچرخه TMNT خود را از طریق شهر نیویورک به شما خواهد شد با استفاده از کلیدهای جهت دار روی صفحه کلید خود را. فلش بالا و پایین خواهد ساسات و ترمزها، شما نینجا لاک پشت را کنترل کنید. این کار سرعت خود را کنترل کنید. چپ و راست فلش را کنترل خواهد کرد خود را نینجا لاک پشت را بدون چربی، که تعادل خود را بر روی دوچرخه کنترل می کند.
عبور در موتور خود را بیش از تپه ها و موانع بدون افتادن. سعی کنید برای تکمیل سطح به عنوان بسیاری از شما می توانید.
ما بسیار خوشحال به شما را در اینجا در بچه ها سایت ما به دلیل ما می توانیم yout نشان می دهد بسیار جدید خود بازی نوجوان لاک پشت های نینجا جهش، یک بازی بسیار سرگرم کننده است که عمدتا مناسب برای پسران به خاطر آن است به نحوی یک بازی مسابقه ای است، اما البته که اگر وجود دارد دختران که علاقه موتور سیکلت اینجا هستید بازی مناسب برای همه شما است. بنابراین، به précised بیشتر، در این بازی جدید نوجوان لاک پشت های نینجا جهش شما امکان به درایو موتور شگفت انگیز است که ما می دانیم شما یک مقدار زیادی، لاک پشت های نینجا مانند آن را بیش از حد بسیاری را دوست دارم، اما اجازه ندهید به خودتان فریب خورده دلیل آن است که واقعا سخت رانده شود زیرا این برنامه بسیار سریع، و جاده ها در هر سطح آن هم از نوع دشوار است. اما ما می دانیم که شما بچه ها می رانندگان واقعا خوب حتی زمانی که آن را به موتور سیکلت می آید و شما می توانید لاک پشت های نینجا HAPE، همه آنها، که با وسایل نقلیه جدید خود را شناخت این واقعیت است که می توان آنها را رانده خوشحال، که آنها بسیار سریع هستند تا آنها خواهد شد آنها را در هر کجا که باید برای رفتن در یک زمان بسیار کوتاه، به دلیل آن است که مهم ترین موضوع برای لاک پشت های توجه به این واقعیت که آنها نوع ابرقهرمانان هستند و آنها برای محافظت از شهرستان خود. موفق باشید!
N این بازی سرگرم کننده رانندگی بازی، کمک به این نینجا لاک پشت اجتناب از موانع و رسیدن به خط پایان در زمان کمتر به عنوان امکان پذیر است.
که شما بازی لاک پشت های نینجا دوچرخه چالش. این می تواند یکی دیگر از بازی های جدید در شما نمیتوانید تمام بازی لاک پشت نینجا در brower خود را کاملا free.Isn't زمان آن را برای یک جفت ماجراجویی های اضافی همراه با شخصیت های کارتونی خود را به بازی و آنها لاک پشت های نینجا توانا هستند؟ در این برهه در این ماجراجویی خاص شما باید برای کمک به دوستان برای رسیدن به مقصد نهایی خود را با دوچرخه و برنده سطح دقیق. بازی تعداد سطوح برای شادی کامل در مورد این بازی است. در رانندگی خود را جمع آوری حفظ محافل پول به خود برخی از نمره بهتر از طریق پایان را در بازی. کنترل می تواند بسیار آسان است. شما به سادگی فقط باید با استفاده از فلش اسرار بازی Farmville. شکستن در نهایت، لذت بردن از خود در حالی که بازی این بازی فلش بسیار هیجان انگیز در سایت ما.
یکی دیگر از سواری موتور سیکلت و شیرین کاری بازی جالب که در آن شما باید به عنوان لاک پشت های نینجا بازی و را به چالش های سواری و مانع از انجام در چندین آهنگ خطرناک است. شما مجبور به استفاده از کلید های arrow خود را به سوار موتور سیکلت خود، استفاده از کلید های 1،2،3،4،5 تعداد به انجام کلاهبرداری و مانع از. شما یک هدف در هر سطح به نمره، برای به ثمر رساند و رسیدن به هدف داده شده شما را مجبور به انجام کلاهبرداری ب
بازی آنلاین موتور سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Ninja Turtle Bike بازی آنلاین لاکپشت های نینجا : موتور سواری در شهر - ورزشی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk