انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-05-2014، 9:25)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از استرس مردم
این تیزهوشان لعنتی
اخر منو میبره بیمارستان
با این سوالاش

نرو تیزهوشان
جای مزخرفیه
-__-
(02-05-2014، 9:29)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 9:25)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از استرس مردم
این تیزهوشان لعنتی
اخر منو میبره بیمارستان
با این سوالاش

نرو تیزهوشان
جای مزخرفیه
-__-
میدونم
پسر معلممون
به خاطر تیزهوشان راهی بیمارستان شد
الانم که سربازه
از بس تیزهوشان کار میکشه لعنتی ا:
فاطییی جیغغغ عمران اومد جواب پیامم رو هم داد ^_^

گُفت بهم سلـآم آیسـانممممممم موقعی که من خواب بودم اومد :|

ساعت 2 نصفه شب -_- خاک تُ مُخش نکنن -_-

فاطی جونم داریم میریم مهمونی امروز نیستم ): .. هیمممم دُعا کن زود رگردیم ..

دوست دارم عشقم خدافس بچه ها ^_^
(02-05-2014، 9:31)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 9:29)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
از استرس مردم
این تیزهوشان لعنتی
اخر منو میبره بیمارستان
با این سوالاش

نرو تیزهوشان
جای مزخرفیه
-__-
میدونم
پسر معلممون
به خاطر تیزهوشان راهی بیمارستان شد
الانم که سربازه
از بس تیزهوشان کار میکشه لعنتی ا:

دقیقا به گو ه خوردن افتادم
آشغالا روح پدرتو میارن جلو چشات
میخوام از این مدرسه ی مزخرف فرار کنم
[ -> ]
[ -> ]
از استرس مردم
این تیزهوشان لعنتی
اخر منو میبره بیمارستان
با این سوالاش

نرو تیزهوشان
جای مزخرفیه
-__-

راس میگه مزخرفه.
تیز هوشانی های کند هوش !!
اووووووووووفـــــــ عـرفـآن اومـد /:

الفـرآآآررررررررikeru1ru1ru1ru1
فاطی بیـا پُروفایلشه (: .. بهش پیام بده بگو آیسان امروز نیست /: بهش بگو اگه کمک خواست روت حساب کُنه ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=100749

خُ دیه من برم ^_^ فاطی جونم عاشقتم >_<
(02-05-2014، 9:33)ستاره پرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تیز هوشانی های کند هوش !!

دوست عزیز لطفا درست حرف بزن
-__-
خُدافس :| ..