انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-05-2014، 13:15)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 13:13)Blązing~Ŝtąr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 13:08)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام عخشولیهاp345
سلام هدیه
مهرآوه
شیوا
نورا
فاطمه
هلن
سآمSad
چرا ناراحتی عخشولی؟
من باس ناراحت باشمcry girl
شیوا دفعه دیگه منو واس نویسندگی پیشنهاد میکنی؟
ینی2ماه دیه؟

چیـــــرا باس ناراحت باشی؟؟Blush
شنبه امتحان دارم هیچی ام نخوندم حسشم نیس ک بشینم بخونمDodgy
پارمیدا تو که میخوای دوجا نویسنده بشی امکان داره دیر تر نویسنده بشی مث محسن !

بهتره یکیرو انتخاب کنی |:

اخطار هم داری محروم هم شده بودی باید وایسی یه مدت بعد اخطارهات اونوخت درخواست بدی (:
(02-05-2014، 13:16)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: شیوا دفعه دیگه منو واس نویسندگی پیشنهاد میکنی؟
ینی2ماه دیه؟
بنظرت من بکجا پناه ببرم؟kaffe2
تو پیشنهادات نویسندگی
پیشنهاد من و نورا و مرضیه:Laie_23:
(02-05-2014، 13:13)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطمه امضات... :/
هيچي برم درس بخونم خدافظ-_-
خوشگلههه؟!(: رشتههه؟!): متوسطههه؟!|:

اصن با منی یا با خودت؟!:|

خدافض(:

(02-05-2014، 13:14)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرلوید

از سلنا اصلا خوشم نمیاد ولی تیلیور از اون بهتره البته یه مدت خیلی *ن شده بود /:

ولی بازم تیلور رو دوس ندارم -_-
موزیک ویدیو with ur loveـش رو دیدی؟! خیلییی جیگر شده *_*

من به تیلور بسییی حسودیم میشه -_-

راستی شات های مایلی واس مجله vogue رو دیدی؟!|: من وقتی دیدمشون از مایلی بدم اومد -_-

تو گوگل سرچ کن ببین چه عکساییه -_- اصن مایلی ناامیدم کرد-_-

ولی هنوزم دوسش دارم^_^
بله بله
ولی اخطارم تو12مه به پایان میرسدSleepy
(02-05-2014، 13:17)ستاره پرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 13:13)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
Every step that I take is another mistake to you
هرقدمی ک برمیدارم ی اشتباه دیگس بسمت تو هعی.......

من یه جور دیگه معنیش میکردم !
واس تو درسته فک کنم
مرسی : )

خخخخخخخخ چی معنی میکردی مگه؟
کی منو فاطیو از هم جدا کردع!!
(02-05-2014، 13:17)ستاره پرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من یه جور دیگه معنیش میکردم !
واس تو درسته فک کنم
مرسی : )
اسم آهنگش چیهه؟! ..
؋علا ^_^
خیلی برام جالبه تا میام پست بزارم تاپیک بیکیفیت و ببندم وغتی برمیگردم دۀ نفر پست دادن بیکیفیت بیکیفیت  والا سرعت عملشون توحلقمkaffe2