انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-05-2014، 12:06)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 12:03)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا حـالـا شده پلکتون بپره؟! |: الان چشم من همش داره اینجـوری میشه :|

ایـن پلک پـایینیه هـمش میپره بالا |: اعصـابم خـورد شد .. -_-

به خاطر استرس و هیجان اینجوری میشه (: !

منم بعضی وقتا همچین حالتی میشم |:

دکتر نورا -_-

من که الـان نه هیجان دارم نه استرس |:

شبیه این عقب مونده های تیک دار شدم *- _ -*
(02-05-2014، 12:08)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رکی^-^
رژی^_^
خوبی عشخی؟؟
(02-05-2014، 12:07)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 12:06)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 12:03)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دکتر نورا -_-

یه مشت روانی تیک دار دورمونن-_-

نیومدی فوتبال (:

دوستاتم نبودن |:

من تا ساعت 6 اونجا بودم با بچه های محلتون فوتبال بازی کردیم (:
(02-05-2014، 12:07)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 12:06)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 12:05)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بسـهـ دیگهـ این مسخـره بازیا چیه اخر شمارتونو سانسور میکنید |:

میخوایید بدید میخواید ندید |:

کسی گف بدید اصن ؟ |:

خب بده دیگه

عجلهـ داریـ ؟

الان میدم بصبـر |:

بده >__<

(02-05-2014، 12:09)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 12:06)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 12:05)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کسی گف بدید اصن ؟ |:

خب بده دیگه
عـرفـآن مـخـآطـب حـرفـش خـودش بـود *^__^*

هار هار هار:|
(02-05-2014، 12:08)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو این جــمع جـآیــی واسه مـن نیس..18

شیـوا یادتـه اینـآرو..:
sky princess
balck devil
bela vampire
Amitise
pink devil
bec-morrigan
shadi shekari
shawty

))):

bye
پـری چرا کسـایی که قدیمی ترن اینقد خودشون رو دست بالا میگیرن؟!-_-
(02-05-2014، 12:08)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شیـوا یادتـه اینـآرو..:
sky princess
balck devil
bela vampire
Amitise
pink devil
bec-morrigan
shadi shekari
shawty

))):

bye

پریا جوونی یادمۀ ولی باید با زمان پیش بریم همن یروز میان یروزم میرن نوبت ماهم میشهcry girl
(02-05-2014، 12:09)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

کسی گف بدید اصن ؟ |:

خب بده دیگه
عـرفـآن مـخـآطـب حـرفـش خـودش بـود *^__^*

مهـراوـهـ |:

خیلی بیشـعوووری |:

ص قبلو بخون !|:
(02-05-2014، 12:09)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 12:07)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

دکتر نورا -_-

یه مشت روانی تیک دار دورمونن-_-

نیومدی فوتبال (:

دوستاتم نبودن |:

من تا ساعت 6 اونجا بودم با بچه های محلتون فوتبال بازی کردیم (:

ما بودیم شما نیومدید*____*
(02-05-2014، 12:11)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

شیـوا یادتـه اینـآرو..:
sky princess
balck devil
bela vampire
Amitise
pink devil
bec-morrigan
shadi shekari
shawty

))):

bye
پـری چرا کسـایی که قدیمی ترن اینقد خودشون رو دست بالا میگیرن؟!-_-

مارو اصن آدم به حساب نمیارن |:
(02-05-2014، 12:05)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نقل قول: اهم
بينام خودا محمدام.....محمد 77
[color][font]
[/font][/color]
محمد83 .........
10سال درست کوچکتری

سن من تو پروفايلمهSmile
83يه شماره الکي بودSmile