انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با این آواتار خودمو نمیشناسم |:
(02-05-2014، 16:58)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:56)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قلیون نازایی میاره :|||
منم دیه نمیکشم .. ادم شدم ._.

ولی خوبه |: !

آرامش خاصی داره .__.

شاید ._.
ولی سلامتیم برام مهم تره .. چون میتونم ارامشو تو چیزای دیگه پیدا کنم ولی سلامتیو نه ..
._.
از سخنان گهربار من بهره ببرید ._.
(02-05-2014، 16:59)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:54)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام....:|

ستیییییییییی^_^

فاطی^_^
خوبی عشقم؟
اوهـوم^_____^
(02-05-2014، 16:59)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:53)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:52)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
2 سَـر شـاهرودی + 2 سـر پـُـرتقـآل + 1 سـر مخـلوطی از شـآهرودی و پـرتقـآل ( هنـوز داره گلـوم میسوزه ) + یه سَـر فوق العـآده ی 2سـیب .

الـآن سـرم سنگـین شـده . نفس بزور میکشم .

من دیروز لیمو نعناع کشیدم *^_^*

خیلی حال میده ا:
بیشـور .. به بآبآت بگـم قلیـون میکشی اونم با تنبـاکوی مخـلوطی از گراس . ؟
! ؟ برو سیگآری بکش بهتره که ! :|

اسکی خاله دیگ نبینم اینطوری تو چتروم حرف بزنید اخطار میدم
(02-05-2014، 16:58)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:56)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قلیون نازایی میاره :|||
منم دیه نمیکشم .. ادم شدم ._.

ولی خوبه |: !

آرامش خاصی داره .__.

ارامش کیلو چنده .. دستم میلرزید میخواستم بکشم .. ..

بعـد من قلیـونی نیستم . یه وقت دوستـام بآشن یـا موقعیتش جور باشه میکشم .

سالی یک بـآر .. دفعه ی قبل تابستون پارسال بود .. >__)
(02-05-2014، 17:02)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 17:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستی ^_^

تاپیکت عالی بود (:

کدوم؟

سیگار ا:
(02-05-2014، 17:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:55)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:53)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:50)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه میخوآم بآهآش ازدواج کنم ! ؟ :|
صداش خوبه !
سرطآن دارع !
از زین که بهتره ! خخخخخ ههههه هوهوهو هاهاهاهاها Big Grin
|: ؟! واقعا سرطان داره؟!|:

خدایا منو ببخش -_-

هـار هار هار :| یکی قلقکم بده بخندم :|

18 میلیون دختر دنبال زینن چی میگی تو ؟! -_-

بعدشم من لـویی رو بیشتر دوس دارم^_^

لویی که جزو ادمیزآد حساب نمیشه ! خخخخخ
بآ اون قیآفه ی ! Big Grin

سوسک توله اس دیگر ؛ زر اضافی میزنـد !! :hiccp:

دفه بدی اخطار میدم (شیوا))

بچه موس !
ایمآن میدونه معنیش چیع ! خخخخ شمآهآ نمیدونید ! Big Grin
(02-05-2014، 17:04)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 17:02)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 17:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستی ^_^

تاپیکت عالی بود (:

کدوم؟

سیگار ا:

مرسی عزیزم

سری بعدش هم میزارم^_^
(02-05-2014، 17:03)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:59)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:53)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2014، 16:52)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
2 سَـر شـاهرودی + 2 سـر پـُـرتقـآل + 1 سـر مخـلوطی از شـآهرودی و پـرتقـآل ( هنـوز داره گلـوم میسوزه ) + یه سَـر فوق العـآده ی 2سـیب .

الـآن سـرم سنگـین شـده . نفس بزور میکشم .

من دیروز لیمو نعناع کشیدم *^_^*

خیلی حال میده ا:
بیشـور .. به بآبآت بگـم قلیـون میکشی اونم با تنبـاکوی مخـلوطی از گراس . ؟

گراس ! ؟ برو سیگآری بکش بهتره که ! :|

... من دارم نورا رو اذیت میکنم ... خنگ دوباره بالا رو بخون ..
شیوا اون اول شـروع کـرد -__-