انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-05-2014، 21:23)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام نیایش ^_^
+عرفان :|

سلام عزیزم
امروز رفته بودیم بیرون بعد چون جوونیمو سرگرمی نداریم راه افتادیم سمت دوتا دختر. دختره برای ما بود تو مشتمون بود ولی یه پسر پیچید جلو ما به دختره گفت اون دوتا دنبال شمان بعد ما پیچیدیم اونور که مثلا قسطمون این نبوده. بعد اون پسره آشغال تو یه دقیقه شماره دختررو گرفت کثافتSmile
(01-05-2014، 21:25)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز رفته بودیم بیرون بعد چون جوونیمو سرگرمی نداریم راه افتادیم سمت دوتا دختر. دختره برای ما بود تو مشتمون بود ولی یه پسر پیچید جلو ما به دختره گفت اون دوتا دنبال شمان بعد ما پیچیدیم اونور که مثلا قسطمون این نبوده. بعد اون پسره آشغال تو یه دقیقه شماره دختررو گرفت کثافتSmile
دقیقا به این میگن شانس
ستارهی توف توفی خوبی؟
اخه من درس دارم
تیزهشان-_-

ستی (اون یکی)
خوبی دلم واست تنگ شده بود(::
فی فای فو فوم |:
(01-05-2014، 21:19)ستاره پرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2014، 21:16)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2014، 21:09)ستاره پرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2014، 21:06)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2014، 21:03)ستاره پرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یو هو!!

ستاره هوآر یو؟

ور آر یو؟
کجایی نکبت!

ما از این جف بازیا بلد نیستیم مستقیم میرم سر اصل مطلب:|
جایی در میلک وی!!
چطوری تو ؟!

=))=))دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://antidajjalism.blogfa.com/post/25

خوف تو خوفی؟

خره این وب خودته؟
وبت که یه شکله دیگه بود!

هوم خوبم!
نره الاغ به نظرت من همچین وبلاگی میتونم داشته باشم بزغاله:|

هع!داخل پرانتز(من اینجوری نبودماااا! پاستوریزه و بچه مثبت بودم!رکیک ترین کلمه ای که بلد بودم بی ادب و برو خونتون دیجه بود کمال همنشین در من اثر کرد)

من نر هستم به نظرت ؟! الاخ :|
این ماله چه کره خریه دیگه
معلومه بچه ساله!!!

من بی ادبت کردم ^_^
(01-05-2014، 21:26)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فی فای فو فوم |:

سلـــــــــــــــــــــــــــوم آیتین(((((:
(01-05-2014، 21:26)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فی فای فو فوم |:
شو موگویی؟
ترجمه:چه می گویی؟:|
[ -> ]
فی فای فو فوم |:

دخمل خاله^____^
(01-05-2014، 21:25)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

الـان باس خاطر این ناراحتی؟! :|