انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 133
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-06-2014، 10:36)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 10:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Smile باو تقصیره توئه تا باتو میرم تو بازی انگار هرچی تیره آشقاله میاد واس من!

چن دور بازی کردیم ؟

حتی یه اسنایپر دستم نیومد :|

تو که باید خوشحال باشی! چون نوبی اگه اسنایپ میومد میزدی تو آسمون -__-
(02-06-2014، 10:36)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 10:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شک نکن!
کاشکی منم بت رای میدادم :||

من اصلا کلا از عرفان خوشم میاد !
خوب ضایع میکنه !
باحاله (:V)
(02-06-2014، 10:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 10:36)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(02-06-2014، 10:34)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 10:32)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود برتو ایرانی

دست آخر غرق شدی ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 133 115

عرفان عصر پادشاهان بازی کردی؟

آره. آشقاله

من 7 سرور بازی کردم ..

هر چی حیوونه ریخته اونجا|:
(02-06-2014، 10:37)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 10:36)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بت رای دادم
واقعا؟
نه اسکل :| مراسم اسکل کنیه ~_~ :|

من تو لیست ویژم ! (:V)
(02-06-2014، 10:37)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هنوز رای ندادم !

پس ارشد رو واسه عمم نوشتم؟

(02-06-2014، 10:37)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 10:36)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بت رای دادم
واقعا؟
نه اسکل :| مراسم اسکل کنیه ~_~ :|

هرکس باور نکرده محروم شده اونم دائم!
(02-06-2014، 10:38)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب ضایع میکنه !
ولی من ازش بدم میـاد ^_^

خیلی بی فرهنگ و بی شخصیته *-_-*

نُچ نُچ نُچ -_- :|
(02-06-2014، 10:38)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 10:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 10:36)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(02-06-2014، 10:34)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دست آخر غرق شدی ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 133 115

عرفان عصر پادشاهان بازی کردی؟

آره. آشقاله

من 7 سرور بازی کردم ..

هر چی حیوونه ریخته اونجا|:

منم 7 و 8 سرور ترواین اصل بازی کردم. 10 سرور فیک. 1 سرور امپراطوران جاوید 1 سرور اسپیس وارز
منظورش اینه که مدیر میشه|||: ..

تازه واردا هر چی بیشتر میشن فلش خور فلج میشه||: ..
[/quote]

من تازه وارد نیستمSleepy
ولی بازم منظورشو نفهمیدم!
شعر خاله شادونه کی بلده بخونه؟|:|:
(02-06-2014، 10:39)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 10:38)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب ضایع میکنه !
ولی من ازش بدم میـاد ^_^

خیلی بی فرهنگ و بی شخصیته *-_-*

نُچ نُچ نُچ -_- :|

عرفان !؟
باحاله باو ! :|