انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 133
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گرسنمه-__-
(02-06-2014، 11:32)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه پری ..

من برم .. فعلا ..
رزی...درست فهمدیمـ....پَـس...|:

مــن اصـن میرمـ تو افــق محـــو شمـ..!>__<

خیالتون راحت شـه...!

گم شُدمـ..همتونـ دوروئید...!منافقــآ...!مرگـ بر منافق..!)):

خدافظ
(02-06-2014، 11:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 11:32)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایســـآن خـــر اصــد|:

خــــر دیـــگــری موجـــود نمیـــبــاشــد|:

ایســـان ایشـــالله وهــآبی هـــا بگــــیرنت!

خــــر!

عنتر برا خودت از این دُعا ها بُکن بیشور :|

نـــه دیـــگه دلـــیورد شــُد|:

بــرا تو اتـــفاق میـــوفـــته|:
(02-06-2014، 11:33)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 11:32)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 11:30)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیم-__-

خودت فهمیدی :| !؟

نه دقیقا!
نفهمیدی واقعـا ؟! :|
پری ؟ ..
(02-06-2014، 11:31)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 11:28)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فـآطـی یـه سـوآل مـی پـرسـم جـونـه تـولـه هـآن رآســتــشـو بـگـوو ! /:

بپرس عشقم (: ..
عـشــقـی .. :*
فـرسـتــآدم {:
(02-06-2014، 11:35)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 11:33)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 11:32)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 11:30)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیم-__-

خودت فهمیدی :| !؟

نه دقیقا!
نفهمیدی واقعـا ؟! :|

گــــیرایی بــــالــآ ،صـــددرصــد تضـــمیـــنی|:
یکی نیس منو تو افق محو کنه خودم باس برم :|

پـریــ .. :hlp:
(02-06-2014، 11:36)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پری ؟ ..
حرفــی هم مونده بین من و شما ها..؟؟؟!
(02-06-2014، 11:37)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی نیس منو تو افق محو کنه خودم باس برم :|

پـریــ .. :hlp:

گفتم :|

(02-06-2014، 11:37)pOofaKk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2014، 11:36)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پری ؟ ..
حرفــی هم مونده بین من و شما ها..؟؟؟!

من چیکا کردم مگه ؟

گفتم که گهه خوردم ..

من چیکا کنم خو ؟

پری اذیتم نکن ):

چرا تو فقد از من بدت میاد خو ؟