انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 133
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-06-2014، 18:09)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو همه دخترن ||:
ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ دختر |:
ℒმMἶმツ دختر =))))
SomeOne دختر
...
..
.

جا من اینجا نیس فع بــــــــآی ||:
اولی دختر نی |:
(01-06-2014، 18:10)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
*^___^* Heart

تو فقد ماله منی .. تو فرشته ی دوست داشتنی :|

نمیتونی بد بشی تویی که مال منی :|

(01-06-2014، 18:08)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منو قیرتی کردین الان :|

بدو آیسان بریم پیش اون دختره خرتوله  -_-

هومم بریم بریم T_T
-_-

هیییم :|
(01-06-2014، 18:09)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: p336 :|

ینی آره :| ؟

495 :|
باو چرا انقد گیر میدین به رزی ×!؟ :|

اصن ب شما چ ؟ :|

نورا :///

رزی بلند بگو اصن همه بفهمن ! -_ -*
(01-06-2014، 18:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو چرا انقد گیر میدین به رزی ×!؟ :|

اصن ب شما چ ؟ :|

نورا :///

رزی بلند بگو  اصن همه بفهمن ! -_ -*

میدونم منو دوس داری *^_^*

خب مرسی کلی *^_^*
(01-06-2014، 18:09)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو همه دخترن ||:
ℒმMἶმツ دختر =))))
SomeOne دختر
...
..
.

الان دم دستم بودی یه جوری میزدمت که تمام چیزای منحرفی از مغزت بپرهبه جاش دین اسلام از ابتدای ظهور تو ذهنت باشه.

امیر یه بار دیگه به من بگی دختر میزنم تو دهنت.
(01-06-2014، 18:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر پ خ :/ !

مخاطب خاص من مهراوس =))))))))))))))))))))))))))

ولی اگه منظورت رزی بود اون داره :| !

اگه بخواد میگه فضول -_- :|||
چی دارم ؟ :|

[ -> ]
باو همه دخترن ||:
ℒმMἶმツ دختر =))))
SomeOne دختر
...
..
.

نه من پسرم =))
(01-06-2014، 18:12)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 18:09)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: p336 :|

ینی آره :| ؟

495 :|

خخخ مثه این لالـا فقد داره اَدا در میاره خندم میگیره Big Grin

:| !

ینی دست بزنیم ؟ :|

نورا فاطی میگه دست بزنیم :|

آ دست دست دست دست 495 :|
(01-06-2014، 18:11)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو فقد ماله منی .. تو فرشته ی دوست داشتنی :|

نمیتونی بد بشی تویی که مال منی :|
*^_____________^* Heart

3> :4chs: :|