انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 133
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آیسی!
یاد این فیلمای پلیسی افتادم|:
من میدونم تا یکسال من میشم سوژه این دوستای دی*صم|:
(01-06-2014، 19:02)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 18:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما چارتا همتون رو حریفیم|:
چی فک کردی?Big Grin
-_-

دِ نَ دیه نشُد :|

ما رو سرتون خراب میشیم :|

البته اگه شُد :|

ما میریم از مغازه آب میخریم وقتی رفتیم از مغازه آب بخریم ..

یواشکی بیاین :| !

تابلو هم نکنید فقد :|

سر جدتون -_-*

(01-06-2014، 19:00)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان تو و فاطمه و اهورا دیگه کیا هستین برای بازدید از یک دیگر ؟ :|

فاطمه اینجا نی که ایشاالله اومد تهران :| !

من و اهوراییم فقد :|

تو هم میای ؟ :|
من شاید بیام تهران برای دیدن خواهرم ولی اجازه ی بیرون اومدن تنهایی ندارم 

یعنی خونوادم هنوز نمیدونن من شعور دارم بیشعور نیستم هر کار خواستم بکنم .. |:

اینجا بیرون میرم میذارن ولی اونجا نع |:

فاطی کجاییه پَ ؟

(01-06-2014، 19:03)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رزی میتونی ارسال پاسخ منو ببندی ؟
واس دو روز ؟!

ارسال پاسخ تو دیگه چیه ؟ O_o
هیچی رزی :!

فعل ..
(01-06-2014، 19:08)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچی رزی :!

فعل ..
بگو خو :؟

نرو من بی تو می میرم مرضی :|
(01-06-2014، 18:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 18:57)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوتولهBig Grin
:دی
بده به خودم خانوم کوچولو

1: کوتوله خودتی :|

2: من از همه قد بلند ترم تو میدون :|

3 : 168 قدمه ._. !

باوو قد بلند|:
میدونم-_-
امضام خوبه ؟
درود بر همه پارسی زبانان
(01-06-2014، 19:11)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود بر همه پارسی زبانان

سلام ..

اسمت چی بود ؟
هآیـ...
کَسیـ هس؟
(01-06-2014، 19:13)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 19:11)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود بر همه پارسی زبانان

سلام ..

اسمت چی بود ؟

Thief