انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوےِ آزاد ıllı 133
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-06-2014، 22:10)"جردن استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 22:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 22:07)"جردن استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان به علت داشتن امتحان و فقط خوندن یک دور کتاب از محضر همتون خداحافظی می کنم((((:

عه .. این یک دور خونده .. من یه درس (=

صب باس ساعت 4 درس بخونم تا نُه :|
دوست عزیز این اسم داره

تازه من فردا امتحان دارم اونم دینی دارم یه با دیگه می خونم
عاقا مسیح خُ خوبه ؟! :|

خُ منم فردا امتحان دارم .. اونم حرفه :|
(01-06-2014، 22:10)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 22:09)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا خونه ما|:
خو داداشتم دیه.__.
نه -_- میان خونه ما ^_^

هیمم نه نه جلو قیصر مُعَذَبم ._.

میگم که همون تو خونه میمونم :|

فقد اگه نترسم از تاریکی :|

اون شهرزاد که چیزی نمیفهمه اون تو شیکمم جاش محفوظه خودم میترسم ._.

که ی کاریش میکنم :|

شاید اصن رضا از ماموریت برگشت :|

نقل قول: مگه من مردم که بیاد خونه شما؟! |:

هومممم آباجی /: خونه تُ ؟ -_-

تو بیا خونمون تو تنها من تنها .. من زیاد خونتون بودم -_- !
(01-06-2014، 22:12)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 22:10)"جردن استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 22:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 22:07)"جردن استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان به علت داشتن امتحان و فقط خوندن یک دور کتاب از محضر همتون خداحافظی می کنم((((:

عه .. این یک دور خونده .. من یه درس (=

صب باس ساعت 4 درس بخونم تا نُه :|
دوست عزیز این اسم داره

تازه من فردا امتحان دارم اونم دینی دارم یه با دیگه می خونم
عاقا مسیح خُ خوبه ؟! :|

خُ منم فردا امتحان دارم .. اونم حرفه :|
پوف حرف هاااااااااااا
(01-06-2014، 22:10)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2014، 22:09)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نتم بزور صفحه باز میکنه .. )): نمیتونم پی امارو بجوابم):

هیمم پی ام منو اشکال نداره اگه جواب ندادی ^_^

(01-06-2014، 22:09)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا خونه ما|:
خو داداشتم دیه.__.

هیمم نَ دیه زیاد مُزاحم تو شُدیم ._.

آوا تو برو خونه خودت و همسرت منم با شهرزاد میریم خونه یکی دیه :|

اگه شُد و نترسیدم شب تو خونه خودم میمونم -_- ._.

مگه من مردم بزارم ناموسم شب خونه تنها باشه?:V
درودک
بچه همتون رو دوست دارم مخصوا بعضی ها رو که بهشون گفتم (((("

چون خیلی با حالید دوستون دارم هاااااااااااا............................/////////:

شب همتون شیک (((:

خداحافظ

همتون موفق باشد

یا علی
من ریاضی کل ترم اولُ و مثلثات و لُگاریتم و نخوندم به __خمم نبود !

تو یک دور خوندی چی میخوای ! خرخون #_#
-_- 

پوووووف :|
(01-06-2014، 22:17)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-_- 

پوووووف :|

لـادن خوبیی ؟! ^_^
(01-06-2014، 22:17)"جردن استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه همتون رو دوست دارم مخصوا بعضی ها رو که بهشون گفتم (((("

چون خیلی با حالید دوستون دارم هاااااااااااا............................/////////:

شب همتون شیک (((:

خداحافظ

همتون موفق باشد

یا علی
مرسی نظره لطفته ^_^ |:

خدا همرات یا حسین (: /:

خدافض |:
(01-06-2014، 22:17)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ریاضی کل ترم اولُ و مثلثات و لُگاریتم و نخوندم به __خمم نبود !

تو یک دور خوندی چی میخوای ! خرخون #_#

تو خفه شو :V