انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انتقادات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کسی که بخواد تبلیغ کنه از نوع ارسالی هاش معلومه که به 21 برسه تا بتونه در پ.خ تبلیغ کنه 

اگر این نبود هرکسی به محض ثبت نام تبلیغ راشروع میکرد و شاید مدیر ها دیر متوجه شوند
اصلا متوجه نشدم چی گفتی
ببخشیدمن واقعا به این کار مدیرا اعتراض دارم.وقتی ازشون سوال داری و با پ.خ بهشون میگی جوابتو نمیدن.
من میرم از بقیه کاربرای عادی سوال میپرسم.

چرا مدیرا اینجوری میکنن..........
Nabayad dar payam khosoosi soval beporsid bayad da inja matrah konin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=4232&pid=2031293#pid2031293
ببخشد من از یه مدیر واقعا شکایت دارم به من الکی اخطار داده
بحث کردن هم می شه دلیل اخطارDodgy
(19-06-2014، 13:46)hooshi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بحث کردن هم می شه دلیل اخطارDodgy
 نه مگرنه اینکه توش توهین به کار رفته باشه
اونوقت ببخشید یه سوال
گاهی وقتا میخوام وارد شم نام کاربریم و رمزم درسته ولی نمیدونم چرا باز مهمون میمونم؟
رفرش کردم کامپیوترو روشن خاموش کردم با یه مرورگر دیگه اومدم ولی بی فایده بود
(19-06-2014، 15:08)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونوقت ببخشید یه سوال
گاهی وقتا میخوام وارد شم نام کاربریم و رمزم درسته ولی نمیدونم چرا باز مهمون میمونم؟

کد تصویری واستون میاره ؟
(19-06-2014، 18:48)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-06-2014، 15:08)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونوقت ببخشید یه سوال

کد تصویری واستون میاره ؟
عزیز نمیدونم