انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انتقادات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چرا تا20 تا تایپ ندیم نمیشه پیام برا کسی ارسال کنیم
برای اینکه اگر کسی با شما لج داشت نتونه سریع یه حساب کاربری باز کنه و با پیام خصوصی براتون مزاحمت ایجاد کنه. (شما می تونید کاربران مزاحم رو توی لیست سیاه بگذارید که نتونن بهتون پیام خصوصی بدن)
البته به نظر من 20 ارسال کم هست ولی فعلا بالاتر نمی بریمش.

(09-10-2012، 20:08)salaten نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا تا20 تا تایپ ندیم نمیشه پیام برا کسی ارسال کنیم

متاسفانه به دلیل مسائل پیش آمده در چت روم انجمن، این انجمن تصمیمی برای بازگشایی چت روم ندارد.

موفق باشید

(27-09-2012، 15:19)wolf man نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زمان دقیق باز شدن چت روم را اطلاع بدید[font=Arial]
من یه انتفاد کوچیک داشتم.چرا بقیه جلو اسمشون پلاتینی یا ستاره داره ولی من ندارم؟؟؟؟
چون ارسال های شما 20 تا نشده که ستاره بگیرین.
و برای پلاتینی هم باید ارسالاتون خیلی زیاد باشه
سلام بببخشید لطفا من را راهنمایی می کنید چه گونه در موضوع هایم عکس بذارمSmile

ببخشید من نمی توانم در موضوع هایم عکس بذارم لطفا من را راهنمایی می کنیدSmile
این بخش مخصوص انتقادات است . نه پرسش سوال ..

برای مشاهده آموزش آپلود عکس به لینک زیر مراجعه کنید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=3913
این طرح 20تاکامتنو برا پیام بردارید...
اونایی که تازه ثبت نام میکنن نیازبه راهنمایی بقیه دارن...
اقایون همه مدیر شدن باو منم میخوام!cryingاون وقتی هیچ کس از این مدیرا نبودن من داشتم میگفتم مدیرم کنین!!!!!!!!!!!!!!Blush
هنوز نیازی به مدیر نیست
مدیران عزیز انجمن لطفا به سوال من یکی جواب بده : چراوقتی چند ساعت چیزی رو ارسال نمیکنم مطلب یا یک نظر از ارسال هام کم میشه من سه تا ستاره رو گرفته بودم ولی الان دوباره از ش کم شده HuhHuhHuhHuhلطفا پیام خصوصی جواب بدین اگه ممکنه مرسی