انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انتقادات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چرا یه چت روم نمیزارید برای سایت؟؟؟تاکی پ.خ بدیم؟
دردسری نداره به خدا...
یه چت باکس پایین انجمن
نقل قول: چرا یه چت روم نمیزارید برای سایت؟؟؟تاکی پ.خ بدیم؟
دردسری نداره به خدا...
یه چت باکس پایین انجمن

دردسرش واسه مایست

چت باکس پایین انجمن که پاسخگوی این همه کاربر نیست!
(02-09-2013، 21:28)***star girl*** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا یه چت روم نمیزارید برای سایت؟؟؟تاکی پ.خ بدیم؟
دردسری نداره به خدا...
یه چت باکس پایین انجمن
یه بار یکی از کاربرا پیدا کرده بود چت رومو من رفتم روش نوشته بود چت رومه فلش خور
حالا نمی دونم واقعا هست یا نه

(02-09-2013، 11:39)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی با نام کس دیگه نمی تونه نام نویسی کنه! برای نمونه کسی نمی تونه فرید_رومل باشه مگر این که یه عدد بذاره جلوش و یا ین که یه اسپیس بزنه جلوش! چیزی که شما میگی حل شده هست از همون نخست! کسی نمی تونه با نام کس دیگه نام کاربری باز کنه. باید یه تفاوتی داشته باشن

اینم که میگی توی خوراک مرغ ها یکی میاد تایین تکلیف میکنه چیز مهمی نیست. پست ها پاک میشن پس از یه مدت در زیر بازی ها و مشکلی هم واسه کسی پیش نمیاد اگر توی نظر های زیر بازی گول نخوره و یا درگیری ایجاد نکنه.

شما چرا منظوره منو نمی فهمید
من که میدونم کسی نمیتونه به اسمه من نام نویسی کنه
مثلا شما آقا فرید میاد تو یکی از این بازیا نظر میدید راجبه بازی
منم که عضو نیستم میام اسمه شمارو مینویسم جای اسمه خودم و به راحتی میتونم از اسمه شما استفاده کنم
به خد اشکم دراومد نمی دونم چه جوری بگم شما متوجه شید
نقل قول: شما چرا منظوره منو نمی فهمید
منم که عضو نیستم میام اسمه شمارو مینویسم جای اسمه خودم و به راحتی میتونم از اسمه شما استفاده کنم

خوب درست نمیگی که!

کاری نمیشه کرد. نام های کاربری هم داریم که کسی خودش ور جای کس دیگه جا زده. ما وظیفم جلوگیری از این کار ها نیست.

نقل قول: یه بار یکی از کاربرا پیدا کرده بود چت رومو من رفتم روش نوشته بود چت رومه فلش خور
نه ماله ما نبوده
راه حل: یک بار دیگه بیرون از انجمن تو ‏flashkhor.com‏ با یوزر و پسوردتون دوباره وارد بشید تا اسمتون زیره بازی ها قرمز رنگ نشون داده بشه.
(03-09-2013، 9:23)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: شما چرا منظوره منو نمی فهمید

خوب درست نمیگی که!

کاری نمیشه کرد. نام های کاربری هم داریم که کسی خودش ور جای کس دیگه جا زده. ما وظیفم جلوگیری از این کار ها نیست.

نقل قول: یه بار یکی از کاربرا پیدا کرده بود چت رومو من رفتم روش نوشته بود چت رومه فلش خور
نه ماله ما نبوده
عه
خسته نباشید په
این همه زورمو زدم بگم آخرش شما نمی تونید کاری کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=53606&page=2

اِهـم اِهـم ..!Dodgy
نقل قول: راه حل: یک بار دیگه بیرون از انجمن تو ‏flashkhor.com‏ با یوزر و پسوردتون دوباره وارد بشید تا اسمتون زیره بازی ها قرمز رنگ نشون داده بشه.

مشکل اینشون این هست که کسای دیگه با نام دیگران خودشون رو جای اونا جا میزنن!

من که گزینه ی بیرون رفتن توی سایت بازی نمی بینمBig Grin صابر ورش داشته. وارد بشی دیگه نمیشه خارج بشیBig Grin مگه تو داری!؟
(03-09-2013، 9:36)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: راه حل: یک بار دیگه بیرون از انجمن تو ‏flashkhor.com‏ با یوزر و پسوردتون دوباره وارد بشید تا اسمتون زیره بازی ها قرمز رنگ نشون داده بشه.

مشکل اینشون این هست که کسای دیگه با نام دیگران خودشون رو جای اونا جا میزنن!

من که گزینه ی بیرون رفتن توی سایت بازی نمی بینمBig Grin صابر ورش داشته. وارد بشی دیگه نمیشه خارج بشیBig Grin مگه تو داری!؟

خو اگه قرمز بشه اسمش دیگه کسی نمیتونه تقلید کنه آخه خیلیا تو انجمن لاگینن ولی تو سایت که میرن سایت ازشون یوزر و بس میخواد و عکسشون اون گوشه نمیاد.
دگمه خروج رو دقت نکردم ولی بالای انجمن خروج داره دیگه اونو بزنی به کل میای بیرون هم از سایت هم از انجمن.
نقل قول: خو اگه قرمز بشه اسمش دیگه کسی نمیتونه تقلید کنه آخه خیلیا تو انجمن لاگینن ولی تو سایت که میرن سایت ازشون یوزر و بس میخواد و عکسشون اون گوشه نمیاد.
دگمه خروج رو دقت نکردم ولی بالای انجمن خروج داره دیگه اونو بزنی به کل میای بیرون هم از سایت هم از انجمن.

اخه اصلا قرمز هم دگیه نمیشه جانم! من با صابر گفتگو کردم. حالا حالا ها همین جوریه که همه رو مهمان نشون میده.
خروج هم نداره. اگه از انجمن بری بیرون اون جا باز هست مگر این که با یه مرور گر دیگه بیای یا مرورگر رو ریست بزنی.
فایده ای نداره در کل.