انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انتقادات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صابر جان تو بخش مذهبی میشه یه زیر انجمن هم در مورد دفاع مقدس و شهیدان و وصیت نامه هاشون زد؟؟؟
ایده ی بدیه؟؟؟
ShyAngel
چرا نمیشه با کپی پیست کردن تصاویر رو منتقل کرد؟
مثل قبل یباید از لینک آدرسش استفاده کنیم [img]http://[/img]
هر کی پیشرفت میکنه ، ما پس رفت میکنیم! خوبه والاDodgy
سلام من NR7980که چند ماهی میشود که من عضو این سایت هستم و الان یه چند روزی ایت که می خوام برم توی سایت اصلا کلا سایت بسته است...
لطفا پیگیری کنید...
ممنون
نقل قول: چرا نمیشه با کپی پیست کردن تصاویر رو منتقل کرد؟
از بخش تنظیمات مرورگر پیشرفترو انتخاب کنید !
(31-07-2014، 16:51)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقـا نمیشه یه فکری واسه این تبلیغات خارجی کنید ؟

خیلی رو اعصابه ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/py76z5cxucqm82jx07fi.png

مخصوصا موقعی که میخوام پست بدم !

حتی اون پایـینـیه که اصن بسته نمیشه که ببندمش !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۩۞۩ حذف تبلیغ های مزاحم از مرورگر موزیلا ۩۞۩
1- یه انجمن در قسمت موبایل بزارین به نام مشاوره یا مشکلات گوشی 
2-برای انجمن ها شکل انتخاب کنین اگز یه بازدید کننده خارجی بیاد تدی انجمن هیچ ینمی فهمه 
3- به نظرم بهتره که رنگ نویسنده ها یا دیگر کاربران یه دستی بهش بخوره 
4- تصاویر مربوط به گروه ها تغییر کنه 
یه ذره به فکر زیبایی انجمن باشید و در کلام آخر می گم که این انجمن رو اگه می ششه یه ذره از درهم ریختگی در بیارین ممنون Big Grin
(02-08-2014، 14:56)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
1- یه انجمن در قسمت موبایل بزارین به نام مشاوره یا مشکلات گوشی 
2-برای انجمن ها شکل انتخاب کنین اگز یه بازدید کننده خارجی بیاد تدی انجمن هیچ ینمی فهمه 
3- به نظرم بهتره که رنگ نویسنده ها یا دیگر کاربران یه دستی بهش بخوره 
4- تصاویر مربوط به گروه ها تغییر کنه 
یه ذره به فکر زیبایی انجمن باشید و در کلام آخر می گم که این انجمن رو اگه می ششه یه ذره از درهم ریختگی در بیارین ممنون Big Grin

1. به نظر شما اینا پیشنهاده یا انتقاد؟؟

2. اینجا یه انجمن تخصصیه نه تفریحی که شکلک و رنگو لعابشو بیشتر کنیم.

3. درمورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رنگ نویسنده ها خیلی بحث شده و همین رنگ رو مناسب تر دونستند.

4. تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاوره براي خريد گوشی هست و نیازی به زدن بخشی جدا نیست!!

در جواب کلام آخرتم باید گفــــــ : تا وقتی افرادی مثل شما که نویسنده ای نمیدونن فرق بین پیشنهاد و انتقاد چیه و اینجور صحبت ها رو باید توی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا بزنن این درهم ریختگی پابرجـــــــاست عزیزم p345

دوستان نویسنده لطفا توی انجمن خودشون این چیزارو بگنShy
من خواستم اونجا بنویسم ولی گفتم شاید اونجا لازم نباشه و گیر بدن
(03-08-2014، 12:44)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خواستم اونجا بنویسم ولی گفتم شاید اونجا لازم نباشه و گیر بدن

حالا به این نتیجه میرسی که نه اونجا بگی نه اینجا....

(02-08-2014، 15:39)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
1. به نظر شما اینا پیشنهاده یا انتقاد؟؟

2. اینجا یه انجمن تخصصیه نه تفریحی که شکلک و رنگو لعابشو بیشتر کنیم.

3. درمورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رنگ نویسنده ها خیلی بحث شده و همین رنگ رو مناسب تر دونستند.

4. تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاوره براي خريد گوشی هست و نیازی به زدن بخشی جدا نیست!!

در جواب کلام آخرتم باید گفــــــ : تا وقتی افرادی مثل شما که نویسنده ای نمیدونن فرق بین پیشنهاد و انتقاد چیه و اینجور صحبت ها رو باید توی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا بزنن این درهم ریختگی پابرجـــــــاست عزیزم p345

دوستان نویسنده لطفا توی انجمن خودشون این چیزارو بگنShy

به نظر من که انتقاد خودش یه جور پیشنهاد هم میتونه باشه.....

بهاره خانوم حالا این بنده خدا یه چیزی گفت این جوری که شما جوابش رو دادید والا منم ترسیدم انتقاد(پیشنهادم)یادم رفتUndecided

البته قصد جسارت نداشتم ها شما خواهر بزرگ مایید...

دو تا انتقاد یا همون پیشنهاد کوچیک داشتم خواهشا بی ادبی من رو ببخشید....
در صلاحیت مدیران  بخش مذهبی که اصلا شکی نیست

1_اولیش در مورد بخش مذهبی هستش...
به نظر میرسه با رفتن فرید اوضاع اون بخش یکم نا مرتب شده....
جدیدا هم تاپیک های بچه ها تو این بخش خیلی بیشتر شده و خودمون هم میدونیم احتمال بالا رفتن تاپیک تکراری و بیکیفیت و کم محتوا بیشتر میشه که این اجتناب ناپذیر هستش...
همه ی کاربر ها هم سعیشون بر اینه که تاپیک های خوب بزنن...
اما یکم نظارت رو بخش مذهبی کمرنگ شده...
خود من هم تاپیک تکراری تو اون بخش دارم اما مدیریت اون بخش هم یکم ضعیفه

2_من تو سایت های دیگه هم میرم بخش دفاع مقدس زیاد میبینم....
آیا اختصاص دادن یه بخش کوچک از انجمن به  شهدا و وصیت نامه هاشون و جانبازان و خاطراتشون یا در کل مباحث مربوط به هشت سال دفاع مقدس در بخش مذهبی ضرری داره؟
من یک بار دیگه هم مطرح کرده بودم این موضوع رو....
البته کاملا سلیقه ایه وانتخاب با ادمین محترم آقا صابر هستش که چه مطالبی در انجمنش قرار بده...
اما حداقل اگه بررسی بشه و یه جواب آره یا نه بشنویم بهتر نیست؟؟؟

اگر جسارتی شد و بی ادبی ای کردم از همه عذر میخوام اما به عنوان عضو کوچکی از فلشخور لازم دیدم که ذکر کنم...

با تشکر از زحمات بی وقفه ی مدیران
من تازگیا همش خود به خود از اکانتم میام بیرون ..

یعنی مثلا ..

یه صفحه ایی رو باز میکنم ..

مینویسه شما باید وارد شید یا ثبت نام کنید ..

اینم هر 3 ساعت یه بار این جوری میشه :| ..