انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انتقادات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-06-2014، 13:34)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این مدیر های آزمایشی عقده ایی تون موضوع اتاق فوتبال و سایر ورزش های من رو گرفتن دادن به یکی دیگه!!!! رسیدگی کنینDodgy

شرمنده .

رسیدگی میشه !
(25-06-2014، 13:34)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این مدیر های آزمایشی عقده ایی تون موضوع اتاق فوتبال و سایر ورزش های من رو گرفتن دادن به یکی دیگه!!!! رسیدگی کنینDodgy

رسیدگی شد .
الان موضوع به نام یه نفر که توی 2012 عضو بوده کردیDodgy
(25-06-2014، 8:57)ژاوی هرناندز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید یه سوال:برادر بحث توی موضوع های فوتبالی اشکالی داره؟؟؟؟

خوب اګه میشه چرا مدیر اون بخش سریع همه رو حذف میکنه؟Angry
باسخ ګو باشید Huh

بحث با توهین فرق می کنه !
سلام من کاربر EHSAS-HS هستم 
یک نفر یک پیام خصوصی به من داده بود و تو اون تبلیغ سایتشون رو کرده بود 
من هم به یکی از مدیرا گزارش کردم 
منتهی نمیدونم چرا من رو هم محروم کردن ....من اصلا تبلیغی نکردم 
لطفا رسیدگی کنید
(25-06-2014، 14:12)ehsas-hs 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام من کاربر EHSAS-HS هستم 
یک نفر یک پیام خصوصی به من داده بود و تو اون تبلیغ سایتشون رو کرده بود 
من هم به یکی از مدیرا گزارش کردم 
منتهی نمیدونم چرا من رو هم محروم کردن ....من اصلا تبلیغی نکردم 
لطفا رسیدگی کنید

سلام
یکم صبر کنید دوستان گفتن این موضوع رو، رسیدگی میشه.
من الان یک هفتس که دارم اینجا مینویسم 
هیچکس پاسخگو نبود 
امروز مجبور شدم دیگه این کار هارو بکنم
خیلی خوب

خیلی خوب
دیگه دارین حال آدمو بهم میزنین موضوع 3 هزار بازدیدی رو گرفتین بردین یه جا دیگه کردین 15 بازدید بعد حالا این جا جالبه دیده گند زده گرفته بازم موضوع رو بگردوننده حالا موضوع شده 19 تا بازدید شده تا فردا صبح هم طول بکشه من نمیدونم میخواد بره تو موضوع بیاد بیرون بره توش باید تا فردا صبح کندش 3 هزار اینو تو انجمن ورزشی اتفاق افتاده برای موضوع جام جهانی با فلشخور آقای صابر بررسی کن!!!
(26-06-2014، 13:02)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه دارین حال آدمو بهم میزنین موضوع 3 هزار بازدیدی رو گرفتین بردین یه جا دیگه کردین 15 بازدید بعد حالا این جا جالبه دیده گند زده گرفته بازم موضوع رو بگردوننده حالا موضوع شده 19 تا بازدید شده تا فردا صبح هم طول بکشه من نمیدونم میخواد بره تو موضوع بیاد بیرون بره توش باید تا فردا صبح کندش 3 هزار اینو تو انجمن ورزشی اتفاق افتاده برای موضوع جام جهانی با فلشخور آقای صابر بررسی کن!!!

آره موافقم
اصلا به نظر من فسمت جام جهانی با فلش خور زیاد خوب نیست برداشته بشه بهتره