انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-08-2014، 20:37)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لالـ ـ ـ ـ

||:
<:

(27-08-2014، 20:37) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امضام ^__^

اون بهتر بود ||:

ولي اگه بايد پاكش كني همين بهتره ^_^*
جدی؟
 سـارا 1 تبلیغ باعث شد 4 ماه بن شدم از عصبانیت یه کاری کردم برای ابد محروم شدم -_-
(27-08-2014، 20:39)~BoOoY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 سـارا 1 تبلیغ باعث شد 4 ماه بن شدم از عصبانیت یه کاری کردم برای ابد محروم شدم -_-

توبودي ميخواستي اشكمو در بياري؟||:
(27-08-2014، 20:39)~BoOoY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیکار کردی؟
واي عاشق اين آهنگم >_<
*^_^
(27-08-2014، 20:38)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از حرفای بچه ها ! میگن حرف بد میزدی محروم شدی:cool:
دوروست؟

NO درست

(27-08-2014، 20:40)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تو همون دختره ی فزول نیستی 5 بار رفتی فزولی کرد و گزارش دادی منو بن کردن -__<
[ -> ]

ابد؟!!
مگه چه جور تبلیغی بوده؟
نه من تاحالا گزارش نكردم ||:
5بار ؟.-.
[ -> ]
اهههه،چه بد،،اخه جالبه هر اكانتي باز ميكني اينجوري ميشه،
چي كار!!!!
(27-08-2014، 20:42)~BoOoY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 20:38)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از حرفای بچه ها ! میگن حرف بد میزدی محروم شدی:cool:
دوروست؟

NO درست

(27-08-2014، 20:40)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تو همون دختره ی فزول نیستی 5 بار رفتی فزولی کرد و گزارش دادی منو بن کردن -__<

آها
NO درست !!
پس چرا پشت سرت اینجوری میگن؟