انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-08-2014، 23:08)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:06)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:04)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احسان یه سوال بپرسم

نه :|

باشه نمیپرسم ولی اون دنبا خدا نگه نذاشتی بپرسه تو حلقش گیر کرد

هر وقت یاد گرفتی اسممو درست صدا کنی میتونی بپرسی (:
(27-08-2014، 23:10)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:06)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:04)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی من تو این دو سال فقط یه بار به 4 صفحه گفت و گو بیخودی سپاس دادم

اگه سپاس های داده شدت از سپاس های گرفته شدت بیشتر باشه خودتو بیخودی خز کردی

البته نظر من اینه:hiccp:

ميدوني ميخوام از ١٣ بيام بيرون ||:

نظرتو من چيكار كنم |:

سپاس مايه خز شدن و نشن نيس-_-

فاطمه تو بودی از جوراب هات عکس گذاشته بودی؟
دیگه عکس نداری؟crazy

:|

محمد نه ايني كه من ميگم درسته ^_^
تا حالا با سلام اینقد سپاس نگرفته بودم
دم همتون گرم

احسان اینجایی؟
من نظرم اینه 
ولی فک کنم از نظر بقیه خودم از همه خز ترم <___>
(27-08-2014، 23:12)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:08)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:06)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:04)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احسان یه سوال بپرسم

نه :|

باشه نمیپرسم ولی اون دنبا خدا نگه نذاشتی بپرسه تو حلقش گیر کرد

هر وقت یاد گرفتی اسممو درست صدا کنی میتونی بپرسی (:

دوست داری چی صدات کنم
(27-08-2014، 23:11)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فك كنم ازدواج فاميلي |:

با يه گربه غريبه بچشون دوتا چشاش يه رنگ ميشه |:

کمبود یا داشتن بیش از حد ملامین و ..
(27-08-2014، 23:10)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام....

سلام
رضا چیکار کردی انقد محبوبی تو؟؟!!aquariumحتی زیرآبیام بهت سپاسیدنpe5
(27-08-2014، 23:10)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:07)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:05)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برای منم خوبه یاد اوری میشه Smile
بحث با شیوا چه کیفی میده اونم درباره زیست Smile |:

فوق العادست |:

چرا گربه ها يكي از چشاشون با اون يكي رنگش متفاوته ؟|:
.این خصوصیت ( داشتن دو رنگ چشم متفاوت در یک فرد) نتیجه تغییرات در یکی از ژنهایی است که رنگ چشم را کنترل می کنند که می تواند ارثی باشد. البته صدمات و یا بعضی از داروهای خاص در افزایش و یا کاهش مقدار رنگدانه ها در یکی از عنبیه ها تاثیر می گذارد و یا حتی بعضی از سندرم ها مانند:Syndrome Waardendurg می تواند باعث بروز این خصوصیت درفرد شود.
علت خاصی نیست تو اکثر حیوونا رایجه Smile

شیوا کجایی ببینی !
بابا بخدا من حسن هستم 
صابر اسما رو عوض نمیکنه از دست این اسم راحت شیم Confused
(27-08-2014، 23:13)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 23:11)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فك كنم ازدواج فاميلي |:

با يه گربه غريبه بچشون دوتا چشاش يه رنگ ميشه |:

کمبود یا داشتن بیش از حد ملامین و ..

به هر حال |:

ديگه كه بردنش

هعي...
احسان اینجایی؟