انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-08-2014، 22:02)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بنده شخصا میخوام برم سَقَت شم خدآفــــــس -_- دوستای نآبآب «««««:

منَم بآ خودت ببر :| !
فریما~~>ولی خداییش این با بقیه فرق داره
دوست آن نیست که هر لحظه کنارت باشد . دوست آن است که هر لحظه به یادت باشد . دوست واقعی کسی است که دست های تو را بگیرد ولی قلب تو را لمس کند . 
(27-08-2014، 22:03)*Mahan* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســلآمـ

خوبی؟ -____-

بلی
توپ توپم
تو چوطوری؟
اوا یادم رف
دخترای گل روزتون مبارک.ایشالا 120 ساله شینWink
(پسرا بوسوزن)
جيييغ -_-

الان ميفتم ميميرم |:

چقد تاريكه |:
(27-08-2014، 22:05)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 22:04)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 21:59)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اواتار های شیوا (--) (--) (--)

خوشحالم قشنگن هر روز جدید میزارم۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 159۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 159

این اواتارت گرگ نی سگه:||||||||
سگای کوهستانی نژاد اصیل:|||||

خوب میدونیا
(27-08-2014، 22:05)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فریما~~>ولی خداییش این با بقیه فرق داره

تو از کجا میدونی؟
اگه فرق داش تو کوچه دنبالت نمی افتاد دلبندم
خدافس محمد .___.

بای بقیه -_-

D:

(..*)
(27-08-2014، 22:01)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 21:58)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 21:56)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 21:52)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 21:50)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله

پله

کله

تله

شَله

هله

قله

ژله

خُب گلم دیگه چی میخوای5

اشتباهی دستم رفت رو ه منظورم و بود V:

اون شکلکم بزار تو جیبت ..

آلو

اَلو

پلو

چُلو

دلو

غلو

ولو

هلو

جلو

یلو

شـَلو

شـُلو

گـُلو

گـِلو

عزیزم من ادبیات تیزهوشان 100% زدم !

نصفشو نوشته بودیم |:

دو ساعت هم فکر کردی ! V:

واقعا ؟ V:

قافیه اینطوری نیست که !

باید دو یا سه کلمه یا حتی چهار کلمه

آخر یکی باشه مثل

سلام = کلام ، ابهام ، الهام ، اجسام ، احکام ، هنگام ، نیکنام ، نظام ، حرام ، مشام ،

دوستان واقعا عالی من از همین جا تشویق تون میکنم هر کی برد شماره حساب بابا شو بده از حساب بابام پول یه یه کارتن پفک نمکی واریز کنم HeartHeartHeartHeart
(27-08-2014، 22:05)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 22:03)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 22:01)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قافیه اینطوری نیست که !

باید دو یا سه کلمه یا حتی چهار کلمه

آخر یکی باشه مثل

سلام = کلام ، ابهام ، الهام ، اجسام ، احکام ، هنگام ، نیکنام ، نظام ، حرام ، مشام ،

من گفته اینطوری نیست مگه ؟

ریاضی رو چطور ؟ ...

ریاضی |:

خُب ...

بیضی ، بعضی ، اراضی ، قاضی ، ماضی ، مرضی ، ناراضی ، مریضی ، فرضی

بازم هست بگمkaffe2

._.

درس ریاضی رو میگم |:

امسال میخوام کولاک کنم تو مدرسه -_-