انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-08-2014، 11:34)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدرود همگی
نمی خوام دوباره اخطار بگیرم به خاطر یک کاربر تازه وارد Dodgy
كاربر تازه واردت تو حلقمBig Grin
خدافس همگی (..)

نوری رف منم میرم .-.
(27-08-2014، 11:35)پرستو14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 11:34)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دعوا راه نندازید Dodgy
همش تقصير آيدينهkaffe2

همش تقصیره آیدینه Dodgy
اولن آیدن نه آیدین
دومن من دعوارو راه ننداختم تو فضولی رو شروع کردی Dodgy
(27-08-2014، 11:36)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
معلم زبانم خیلی سگه -__-

میخوام درس بخونم چیزش بسوزه ._.

ترم چندی؟ ..* کتآبت چیه؟ ..* ( البت کتآبآ بآ هم فرق دآرن ..*)
(27-08-2014، 11:36)پرستو14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 11:34)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدرود همگی
نمی خوام دوباره اخطار بگیرم به خاطر یک کاربر تازه وارد Dodgy
كاربر تازه واردت تو حلقمBig Grin

یکی بیاد اینو جم کنه حال و حوصله ندارم Dodgy
(27-08-2014، 11:37)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 11:35)پرستو14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-08-2014، 11:34)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دعوا راه نندازید Dodgy
همش تقصير آيدينهkaffe2

همش تقصیره آیدینه Dodgy
اولن آیدن نه آیدین
دومن من دعوارو راه ننداختم تو فضولی رو شروع کردی Dodgy
منم گفتم آيدين
اصلا من فكر ميكنم حرف زدن با تو يه اشتباهه Dodgy
(27-08-2014، 11:30)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نفس >_<

زدم لینک = رمز ((=

ببین من باید برم الان...
برگشتم لینکت میکنم((:
خدانگــــــــــــــهدار|:
(27-08-2014، 11:30)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی (:

فاز منفی و ناراحتی هیچیو درست نمیکنه ._.

جز اینکه ب آدم ضربه میزنه /:

پس بیخیال همه چی ((:
خوتو بزار جای من ..

نورا نباشه .. نورا ازت بدش بیاد

اونوخت کسی رو نداشته باشی بات حرف بزنه .. به حرفات گوش بده بات درد و دل کنی ._ ..

هیچکی نباشه حست رو بفهمه .. هیچکی حالت رو نپرسه ..

اونموقعس که خیلی حس تنهایی میکنی و کلی فکر مزخرف میزنه به سرت !

بیخی آقا دل ما پر تر این حرفاس ._.

ببخشید گند زدم تو جوتون !

فعلا دوستام =)
(27-08-2014، 11:38)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
فاطی (:

فاز منفی و ناراحتی هیچیو درست نمیکنه ._.

جز اینکه ب آدم ضربه میزنه /:

پس بیخیال همه چی ((:
خوتو بزار جای من ..

نورا نباشه .. نورا ازت بدش بیاد

اونوخت کسی رو نداشته باشی بات حرف بزنه .. به حرفات گوش بده بات درد و دل کنی ._ ..

هیچکی نباشه حست رو بفهمه .. هیچکی حالت رو نپرسه ..

اونموقعس که خیلی حس تنهایی میکنی و کلی فکر مزخرف میزنه به سرت !

بیخی آقا دل ما پر تر این حرفاس ._.

ببخشید گند زدم تو جوتون !

فعلا دوستام =)

نه بابا این چ حرفیه (:

خدافست عزیزم ._.
به مخآطب خآصم بگین ازش متنفرم بره گمشه bathtime