انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-08-2014، 21:04)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نمیفهمم باید با دخترا چجوری حرف بزنم ؟

مگه چجوری حرف میزنی ؟
(26-08-2014، 21:04)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نمیفهمم باید با دخترا چجوری حرف بزنم ؟

اشکال نداره |:

کسي هنو نفهميده |:
(26-08-2014، 20:56)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من شـآیـآنم ._.

ثابت کن :-\
(26-08-2014، 21:04)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-08-2014، 21:02)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-08-2014، 21:01)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-08-2014، 20:59)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-08-2014، 20:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافس ..

راستی دنیا خودت بودی ؟ :|

پوفف !

لیست دوستان بزودی خالی میشه ((=

من غلط بکنم خودم بآشم |: به آدم آشغآلی بود |:

چه دختري دارم من ||:

به ننش رفته (:

مرضي جون :*
خالي کن-_-

ننه (: حلآل زآده به مآمآس میره |: ..

بزنم فکتو بيارم پايين |:

اينطوري با من حرف نزن |:

اصا من ننت نيستم-_-

ننه cry girl من همین یه ننه رو از دیآر فلش دآرم cry girl

(26-08-2014، 21:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-08-2014، 20:56)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من شـآیـآنم ._.

مهی نری پ.خ هآ |:
بامزه میشم میگن چند روز تو آب نمک خوابیدی ؟

حرف نمیزنم میگن لاله

عادی حرف میزنم میگن چقد خشکه

صمیمی حرف میزنم میگن چقد لوسه

پووووف >_<
(26-08-2014، 21:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من شـآیـآنم ._.

هنوز نفهميده-_-

.....

دنيا بابات ساراس|:
یکم بعد میام .. فلن
سلام دوستان!×!Big Grin
(26-08-2014، 21:08)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکم بعد میام .. فلن

بوآ ._. تو بوآی منی (=
(26-08-2014، 21:01)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-08-2014، 20:59)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-08-2014، 20:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافس ..

راستی دنیا خودت بودی ؟ :|

پوفف !

لیست دوستان بزودی خالی میشه ((=

من غلط بکنم خودم بآشم |: به آدم آشغآلی بود |:

چه دختري دارم من ||:

به ننش رفته (:

مرضي جون :*
خالي کن-_-

فاطی جوون :*

نه نمیخوام خالی کنم ک کلا ._.