انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-08-2014، 21:18)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 21:13)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 21:11)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر وقت میشستم تو پارک سیگار بکشم همیشه این ور اونور رو نگاه میکردم که داییم نیاد مچم رو بگیره
ولی الان یه روزایی یه پاکت سیگار هم بکشم دیگه باسم مهم نیست کسی ببیندم دیگه همه ی فامیل فهمیدن سیگار کشیدن و عرق خوردن منو ):
وقتی رو تخت بیمارستان بدن جزقاله شدش رو میدیدم همیشه تو روش میخندیدم که یه وقت غصه نخوره
ولی با سوختنش دل من هم سوزوند 
.___.

اعوذ بالله من شیطآن رجیم |||: چی دآری میگی تو؟

فک کردی فقط تویی که تو زندگیت غم و غصه داری؟

راس میگی این حرفا جاش اینجا نیست 
 Wink:

اصن من خوب میشم همه فاز غم میگیرن x__x
(28-08-2014، 21:18)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 21:13)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 21:11)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر وقت میشستم تو پارک سیگار بکشم همیشه این ور اونور رو نگاه میکردم که داییم نیاد مچم رو بگیره
ولی الان یه روزایی یه پاکت سیگار هم بکشم دیگه باسم مهم نیست کسی ببیندم دیگه همه ی فامیل فهمیدن سیگار کشیدن و عرق خوردن منو ):
وقتی رو تخت بیمارستان بدن جزقاله شدش رو میدیدم همیشه تو روش میخندیدم که یه وقت غصه نخوره
.___.

اعوذ بالله من شیطآن رجیم |||: چی دآری میگی تو؟

فک کردی فقط تویی که تو زندگیت غم و غصه داری؟

راس میگی این حرفا جاش اینجا نیست 
 ):

-_-* بآس بگی من از فوضولی میمیرم >_<*
(28-08-2014، 21:18)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوباره سلام

سلام |||:
[ -> ]
.___.

دلم باسش تنگ شده

حسن تو مگه عرق میخوری؟
ایشالا خدا شفاشون بده داییتو
ولی واسه خوشحالی اونم که شده نباید سیگار بکشی و عرق بخوری...
به من مربوطی نی.خواهرانه دارم میگم
درسته که ایشون نمیبینن تورو که مچتون بگیرن؛ولی بازم میتونی با این کار خوشحالشون کنی
(28-08-2014، 21:20)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 21:18)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوباره سلام

سلام |||:
خوبی؟
(28-08-2014، 21:19) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دنیا یه زحمت واسم میکشی؟

چی؟ |:
(28-08-2014، 21:21)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 21:20)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
دوباره سلام

سلام |||:
خوبی؟

اینا همچین فاز غم گرفتن حالم گرفته شد |||:

تُ خوبی؟!
(28-08-2014، 21:22)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 21:21)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
دوباره سلام

سلام |||:
خوبی؟

تُ خوبی؟!
منم فازم خوب نی
منم غمگینم
خدآفس |: احسآن نآرآحت نبآش من درکت میکنم |:
(28-08-2014، 21:23)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 21:22)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
دوباره سلام

سلام |||:
خوبی؟

تُ خوبی؟!
منم فازم خوب نی
منم غمگینم

چرا؟  x__x