انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدافظ:|

*_*
من دیگه نمیدونم....
(28-08-2014، 15:06)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 15:04)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 15:02)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 15:00)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فریما~~>فقط چون تو گفتی

نه غزاله نباید به خاطر حرف من باشه
خودت باید اینو قبول کنی که این راه از بیخ اشتباهه
اگه خودت به این باور برسی اون وقت کارت خیلی بیشتر ارزش داره
میدونم اشتباهه
ولی اینبار با دفعات قبل فرق داره
واقعا دوسش دارم حالا اونو نمیدونم.

ماام که هرچی میگیم تو میگی دوسش دارم ..!!!
دوس داشتن دلیل خوبی برای تکرار یا انجام یه گناه و اشتباه نیس
باشه دیگه راجبش حرف نمیزنم فقط منتظر میمونم
خانوم مدیر جواب بده
پوففف .. چقد زیـآد بود -_-

سلـآم ^_^
(28-08-2014، 15:07)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 15:06)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 15:04)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 15:02)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 15:00)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فریما~~>فقط چون تو گفتی

نه غزاله نباید به خاطر حرف من باشه
خودت باید اینو قبول کنی که این راه از بیخ اشتباهه
اگه خودت به این باور برسی اون وقت کارت خیلی بیشتر ارزش داره
میدونم اشتباهه
ولی اینبار با دفعات قبل فرق داره
واقعا دوسش دارم حالا اونو نمیدونم.

ماام که هرچی میگیم تو میگی دوسش دارم ..!!!
دوس داشتن دلیل خوبی برای تکرار یا انجام یه گناه و اشتباه نیس
باشه دیگه راجبش حرف نمیزنم فقط منتظر میمونم

این بهتره
(28-08-2014، 15:09)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خانوم مدیر جواب بده
بابا شوهر دآره !
مآکآن بفهمه بن ای پیت میکنه ! Big Grin
(28-08-2014، 15:05)Far Zad ^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سـلآمـ
(28-08-2014، 14:58)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 14:55)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 14:47)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 14:46)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 14:45)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چته باو؟
عاشق شدمcryingcryingcrying

من که اینو میدونستم |: حآلآ گفتم چی شده |:
عاشقه کی شدم؟Dodgy

پآرمیدآ |:
Big GrinBig Grin
خانوم مدیر رفته اخطار بده....