انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-08-2014، 15:26)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:23)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:21)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:19)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:15)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوف گرونه باید پولامو جمع کنم.لامصب تازه عوضش کرده بودم چینیه دیگه
اه اه کی از این حالت درمیای؟

نمیدونم.باید بالاخره درست شه.یه ریکاوری کردم همه چیزو....
الآن درست شد.ببخشید شما کی هستید؟اطلاهاتم پاک شده.Huh
اهم اهم من غزاله 15 از آستارا فوق تخصص اسگل کردن

جدی از آستارا؟مایه یه ایل فامیل داریم اونبر چند وقت یه بار میرم.
(خوب الآن چی کار کنی؟ک چی؟بخندی یا پولشو بدی؟)
اع هروخ اومدی بگو
نه الان هیچی
(29-08-2014، 15:27)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:22)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:20)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: حتما دیروز فرداس و شنبه دوشنبه 
به سرد هم گرم می گی ؟ ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 252

به سرد میگم ولرم Angel

فردا پس فرداس Angel

شنبه هم جمعس Angel
امیدوار شدم Tongue
(29-08-2014، 15:20)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:16)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:15)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از ایــن که یه پسر بم بگه "جیگـر" حـآلم بهم می خوره >.<

ججججیییییییییگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگررررررررر

الاغ . Dodgy

بار آخرت باشه . :97:

نرو کارت دارم /Angel

به ترتیب جوابت رو میدم
1- باباته Dodgy
2- نمی  شه
3- موندم تا کراتو بکنی
کسخـُله خر . چنان میرینم بت . . .

Dodgy

گوه خور . آدم بآش حیوون .

باز یه چی بت میگم میری گزارش میدی . Dodgy

جیییییغ >.<
دعوآ نکن >.<

عه >.<

محرومت میکنن >.<
(29-08-2014، 15:26)んム刀ノリ乇 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باش دونگی(:
اسمت چیه حالا؟!
الان سُرعتم گنده...^_^
بعدا خ بده برات بفرستم×_×!
اهان باشه
(29-08-2014، 15:26)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.__.

امممم .. عـآری .. .__.

شیرینی من کو ؟ 497

(29-08-2014، 15:26)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از شكلك من استفاده نكن cof

شکلک خودمه cof
(29-08-2014، 15:25)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:23)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام fishing

سلام رها جونم
خوبی؟
چرا پ.خ تو بستی؟

وايسا ببينم من به تو گفتم شاعر يا گفتم خواننده رپ 
؟!

وقتي ميا گ ا پ خ هارو ميبندم 
خوبم
ایمان مراقب باشkaffe2
(29-08-2014، 15:27)んム刀ノリ乇 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باش عسل((:
خدافظ
خدا فظ
ایماننننننننن !

بن میشیا نگووووووو >_<

علی جان (:

بسه دیگه ._.
(29-08-2014، 15:27)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:22)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:20)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: حتما دیروز فرداس و شنبه دوشنبه 
به سرد هم گرم می گی ؟ ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 252

به سرد میگم ولرم Angel

فردا پس فرداس Angel

شنبه هم جمعس Angel
امیدوار شدم Tongue
(29-08-2014، 15:20)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:16)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:15)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از ایــن که یه پسر بم بگه "جیگـر" حـآلم بهم می خوره >.<

ججججیییییییییگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگررررررررر

الاغ . Dodgy

بار آخرت باشه . :97:

نرو کارت دارم /Angel

به ترتیب جوابت رو میدم
1- باباته Dodgy
2- نمی  شه
3- موندم تا کراتو بکنی

Dodgy

باز یه چی بت میگم میری گزارش میدی . Dodgy
من هیچ وقت ارسالاتو گزارش ندادم Dodgy
(29-08-2014، 15:28)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:26)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.__.

امممم .. عـآری .. .__.

شیرینی من کو ؟ 497

(29-08-2014، 15:26)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از شكلك من استفاده نكن cof

شکلک خودمه cof

شیرینی .. ؟ ._.
تموم شد .-.