انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-08-2014، 15:56)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:51)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:47)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:44)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:42)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشکل نداره.ناراحن نشو برو ب پیغام خصوصیات برس.خخخخخBig GrinBig GrinBig Grin
تمومید دیگه اینجام
[/quote
من فقط دوست ندارم ی نفر همزمان با دونفر چت کنه.
خدایی این باید جز قوانین بود.یاداشتن دوست به ازای هر ستاره.هرکی میتونست تعداد ستاره هاش دوست داشته باشه.اینجا طرف ی روزه ثبت نام کرده12تا دوست داره بدون ارسال.چی بگم.حالا اسمشو نگم

دقیقا چرا؟
نگم بهتره.دختره بعد از یه ساعت ثبت نام کردن.12 تا دوست داشت میخواست پ.م بده نمیتونست.من از اول داشتم تعقیبش میکردم.(اگه صفحه انجمن بری تازه واردارو میزنه تهش.)
بعد بهش میگم خانم شما باید ارسالاتون به بیست برسه.بعداز یه ربع دیدم نوشت ممنون از کمکتون.بعد رفتم همه ی ارسالاشو دیدم.تو هر موضوعی نوشته بود ممنون سپاس.
واقعا کهAngry
ااون دیگه کم داره
خدافظ:|
موضوع خرابه
همش میره صفحه اول
غزال 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=164460&pid=2397820#pid2397820

بدرود خوشکلا497
bye..
(29-08-2014، 15:58)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:53)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:51)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
چی شد ؟ 
میگم بجای اینکه اینارو امروز بزنی فردا میزدی ک جرئ مسابقه باشن و حساب بشن

مگه من بیکارم ؟
50 تا پست رو بزارم واسه فردا ؟
حجم اضافه دارم ؟
دلت خوشه ها آدم حوصلشسر می ره 100 تا پست رو یه جا بزنه اگر حامد هم هست هممون باختیم

خودم از حـامد میبیرم -_- .. !

حامد گف اصن نمیخواد تو این مسابقه باشه ¡! |:
(29-08-2014، 16:00)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:56)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:51)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:47)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 15:44)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[/quote
من فقط دوست ندارم ی نفر همزمان با دونفر چت کنه.
خدایی این باید جز قوانین بود.یاداشتن دوست به ازای هر ستاره.هرکی میتونست تعداد ستاره هاش دوست داشته باشه.اینجا طرف ی روزه ثبت نام کرده12تا دوست داره بدون ارسال.چی بگم.حالا اسمشو نگم

دقیقا چرا؟
نگم بهتره.دختره بعد از یه ساعت ثبت نام کردن.12 تا دوست داشت میخواست پ.م بده نمیتونست.من از اول داشتم تعقیبش میکردم.(اگه صفحه انجمن بری تازه واردارو میزنه تهش.)
بعد بهش میگم خانم شما باید ارسالاتون به بیست برسه.بعداز یه ربع دیدم نوشت ممنون از کمکتون.بعد رفتم همه ی ارسالاشو دیدم.تو هر موضوعی نوشته بود ممنون سپاس.
واقعا کهAngry
ااون دیگه کم داره

من برم.خدافس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=165985