انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نه فاز غمگین دوس نمیدارم یسنا-_-

از الان باید خودمو حاظر کنم میخوام بعد از ظهر برم شهر بازی^__^

گور بابای هرچی پسره|||:
(29-08-2014، 14:17)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 14:14)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 14:11)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایهیم ._.

ظهر بخیر._.

فعال کن اون خصوصیتو ایمی. .

اگه خصوصیم فعال نبود که تو الان نمیتونستی خصوصی بدی .

خصوصیم فعاله .

برای این که یه کاربر تازه عضو شده بتونه ارسال بده باید 20 تا ارسال داشته باشه .

حوصلم نمیگیره برم تو 20 تا تاپیک انجمن ارسال بدم .

اگه میتونی بیا رمزو بت بدم برو جای من 20 تا ارسال بده . اگه نمیتونی هیچ . همین جا صحبت کنیم .
نه بابا باریک الله چه پسر چیز فهمی._.

منظورم اینه ارسالی هاتو زیاد کن تو تایپکا با سواد-_-..!

من._. ؟!

نه من تو اکانت کسی نمیرم|||:
تچـکر . Angel
خواهش دودوشی ._.
(29-08-2014، 14:18)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گور بابای هرچی پسره|||:

اصن بگو چیـزه مادر نوید . بگو به کـ*م . Angel
(29-08-2014، 14:21)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 14:18)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گور بابای هرچی پسره|||:

اصن بگو چیـزه مادر نوید . بگو به کـ*م . Angel

درست شد -_-..!
(29-08-2014، 14:18)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 14:14)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 14:12)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 14:11)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-08-2014، 14:08)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
123 لـاکسـری بی ناموس چه حـالی میده .

الان انرژی مثبت گرفتم اصن . 4fvf

ایمان یه سوال بپرسم؟kaffe2

هی چی میخوای بپرس . Angel

فرض کن یکیو تو فلش یه نفر ه.ک کرده
بعد دوست اونی که ه.ک شده با رمز اون میره تو اکانتش
حالا اون هکره میتونه دوست اون طرفو ه.ک کنه عایا؟Angel

بخواد میتونه . ولی کسی نمیاد اکانت من و تو رو -- کنه . چون داستان داره اصن .

من امروز اکانت ادمین admin یه انجمن مدلینگ خارجی رو هکـ کردم . البته واسه یاد گیری . . .

دفعه ی بعد انجمن های رزبلاگ و mybb . Angel

از کوجا ه.ک یاد گرفتی؟3cy
هیچ جوره نمیشه جلوشو گرفت؟
[ -> ]

گور بابای هرچی پسره|||:

احسنت
درستش همینه
اره پرند .

لینک توی اون ارسالو سریع ویرایش کن -_-
خواهران و برادران اون زیر نماز میخونید؟
ایمان حوصله ندارم جونه تو-_-..!

چی رو ویرایش کنم._.؟!
ســـلآم |: