انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 271 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-09-2015، 17:55)Nafas79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سَـلام دوباره
سل نفس امروز یه اتفاق خوب افتاد از ته دلم میخوام عروسی بگیرم =)
(26-09-2015، 17:59)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:54)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:53)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:52)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:51)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دقیقا به کجاش گفتی دوروغ نگو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کور شی که اون عروسی در حد عروسی شخص************ رو ندیدی Big Grin

دوروغ نمیگم-_-
عروسی بگیرین برام>_<
پووووووووووووووف چن تا شوهر کردی دخی >_______<
بازم میخواد عروسی کنه O_O

ملی نوه خنگم
باید به شوهرت بگی من از بی پولی از صب ناشتا بودم تا ساعت 5
بعدشم هندونه ترشیده خوردم>_<
(26-09-2015، 17:58)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انقد مشتاقی؟؟؟؟
O_o
حالا که انقد مشتاقی احسان جان عشقم ؟؟؟

جونم ؟!
بگو پلنگگگگگگگگگگگگگگگگم ...
عشششششششششششششششششقم ...
:7777
(26-09-2015، 18:00)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:55)Nafas79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سَـلام دوباره

چی شددددد؟؟؟؟
(26-09-2015، 17:59)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با دوستم پیاده همینجوری انقدر رفتیم تا رسیدیم به یه پارک دو دیقه نشستیم برگشتیم  .. cof
واقعا دلم میخواد از خستگی ابدی بخوابم ._.

علی پسرم^_^
سفر خوب بود؟
(26-09-2015، 17:58)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:56)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:54)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:51)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:50)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شنبه هفته بعد چه خبره؟
شنبه ک خبری نیس 
ولی تو این هفته 
مانور زلزله و سیاست های رهبری و عملیات خیبر 87ـه  25r30

(26-09-2015، 17:41)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جمله سنگین بود:/

تنفس*.*
کمرم رگ ب رگ شد :|

(26-09-2015، 17:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما رو هوا موندیااااااااااااااااااااااااااااااااااا
جواسم بت هست:|
با منی:/

نه باعمه مسی بودم دقت نکن:|
با تو ام دیگه خواهرم

خوب ببینم چیکار میکنی*.*

انقد مشتاقی؟؟؟؟
O_o
مشتاق:/
عجب*.*

برو عمو زن داره نمی فهمی هوو نمی خوام
(26-09-2015، 18:01)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
انقد مشتاقی؟؟؟؟
O_o

جونم ؟!
بگو پلنگگگگگگگگگگگگگگگگم ...
عشششششششششششششششششقم ...
:7777
مشتاق هسته
یو ار عاقد
(26-09-2015، 18:02)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 17:59)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با دوستم پیاده همینجوری انقدر رفتیم تا رسیدیم به یه پارک دو دیقه نشستیم برگشتیم  .. cof
واقعا دلم میخواد از خستگی ابدی بخوابم ._.

علی پسرم^_^
سفر خوب بود؟
((؛
بد نبود ...
(26-09-2015، 18:01)Nafas79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 18:00)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سَـلام دوباره

چی شددددد؟؟؟؟
امروز داشتیم والیبال بازی میکردیم ........... بعد من این تو پرو ...... 25r30
Даже со всеми вами героя