انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 271 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-09-2015، 16:10)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:06)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:02)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:01)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای وای از خندهـ دارم دارم گریه میکنم ^_^
ایــن جـَعفَر همه رو دیس کردهـ :|
با لحجه تُرکی اَم میخونه ._.!
بیـخیال 
+ سلام (;

:{
سلام
سلامـ (:
امروز خیلی حالمـ خوبـ ـه  آهنگه شادم کرد D:

رُخـصَـت :[

افرين
خوبه
خوشالم كه حالت خ به
من حالم گرفته شد بد
مرتيكه هاي********
سالاري:{
نوکرتمـ  :[
جیم: جَمالِتو }:
میم: مَرامِتو ]:
(27-09-2015، 16:12)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:05)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:01)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه شما بوقي؟؟؟
به من چه ربطی داره؟

(27-09-2015، 16:01)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با ب.خ موافقی؟

باشه
پوف خدايا
هيچي:////
نه نه خواهش می کنم بگو..
هنوزم اگه از حرفای مفتت مونده بگو..
خانوم يه ذره بزن رو ترمز زيادي داري گاز ميديا
ببين اصن حوصله دعوا ندارم امروز با يه سري لر ورودي جديد دعوا كردم كلا حوصله ندارم
شمام لطفا توهين نكن من هيچي نميگم
تو شرو کردی -__-
منم دارم سعی می کنم آروم باشم .__.
(27-09-2015، 16:14)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:10)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:06)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:02)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:01)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای وای از خندهـ دارم دارم گریه میکنم ^_^
ایــن جـَعفَر همه رو دیس کردهـ :|
با لحجه تُرکی اَم میخونه ._.!
بیـخیال 
+ سلام (;

:{
سلام
سلامـ (:
امروز خیلی حالمـ خوبـ ـه  آهنگه شادم کرد D:

رُخـصَـت :[

افرين
خوبه
خوشالم كه حالت خ به
من حالم گرفته شد بد
مرتيكه هاي********
سالاري:{
نوکرتمـ  :[
جیم: جَمالِتو }:
میم: مَرامِتو ]:

سروري:{
چاكريم:{
(27-09-2015، 16:11)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:09)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(27-09-2015، 16:05)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:01)alliii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام (;
سلام (:
چطوری؟ ((:

-------------------------------
خوبم تو خوبی؟
مِرسی خوبـَم.
چِخبر؟
مدرسه و خستگی
تو چخبرا؟
(27-09-2015، 16:18)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:11)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:09)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(27-09-2015، 16:05)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:01)alliii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام (;
سلام (:
چطوری؟ ((:

خوبم تو خوبی؟
مِرسی خوبـَم.
چِخبر؟
مدرسه و خستگی
تو چخبرا؟
یاد مَدرسه» فکرای پُردَرد میارهـ
دَرس » خستگی
مُعلم» هیتلری خشمگین!
دانش آموز» دَر اِصتلاح کِرم :|
(27-09-2015، 16:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:12)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:05)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به من چه ربطی داره؟

باشه
پوف خدايا
نه نه خواهش می کنم بگو..
ببين اصن حوصله دعوا ندارم امروز با يه سري لر ورودي جديد دعوا كردم كلا حوصله ندارم
تو شرو کردی -__-

من توهين نكردم-_-
چ قد خسته کننده .__.
(27-09-2015، 16:19)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:18)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
سلام (:
چطوری؟ ((:

خوبم تو خوبی؟
مِرسی خوبـَم.
چِخبر؟
مدرسه و خستگی
تو چخبرا؟
یاد مَدرسه» فکرای پُردَرد میارهـ
دَرس » خستگی
مُعلم» هیتلری خشمگین!
دانش آموز» دَر اِصتلاح کِرم :|
مگه تو مدرسه نمیری؟
انجمن چه ساکت شده همه رفتن مشقاشون بنویسن Smile
(27-09-2015، 16:20)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-09-2015، 16:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
پوف خدايا
نه نه خواهش می کنم بگو..
تو شرو کردی -__-

من توهين نكردم-_-
کاش توهین می کردی عمو سپاسر..
تا حالا از دست کسی ناراحت بودی؟
--------
دیگه راجبش صحبت نکنیم لطفا..
برم موضوع بذارم
فعلا..