انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 271 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-09-2015، 14:34)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:31)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:30)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:24)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:20)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ggre :N56: اَیییی

ببين يني****
نجوت خونه نداشتم
امروز رفتم خريد كردم زن داداشم داره مياد اينجا برا شام از بابام پول گرفته بودم:/
داداشت با زنش میاد؟
تنهایی؟
:|
اينم شد سوْال؟؟؟
خو باهم ميان ديگه:/
خخخخخ Big Grin
چی میخوای بدی بخورن؟

هر چي خودم خوردم:|
(28-09-2015، 14:36)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:34)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:31)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:30)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:24)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببين يني****
نجوت خونه نداشتم
امروز رفتم خريد كردم زن داداشم داره مياد اينجا برا شام از بابام پول گرفته بودم:/
داداشت با زنش میاد؟
تنهایی؟
اينم شد سوْال؟؟؟
خخخخخ Big Grin
چی میخوای بدی بخورن؟

هندونه؟؟؟|:
(28-09-2015، 14:39)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:36)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
داداشت با زنش میاد؟
تنهایی؟
اينم شد سوْال؟؟؟
خخخخخ Big Grin
چی میخوای بدی بخورن؟

هندونه؟؟؟|:

نه ديگه ندونه هرو خوردم تموم شد:///
نميدونم چي بدم؟
(28-09-2015، 14:41)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:39)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اينم شد سوْال؟؟؟
خخخخخ Big Grin
چی میخوای بدی بخورن؟

هندونه؟؟؟|:

نميدونم چي بدم؟
رفتی خرید چیا خریدی؟
(28-09-2015، 14:48)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:41)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خخخخخ Big Grin
چی میخوای بدی بخورن؟

هندونه؟؟؟|:

نميدونم چي بدم؟
رفتی خرید چیا خریدی؟
ااام
دلستر
قارچ
ماكاراني
شليل^_^
پياز سيب زميني
بادمجون
كدو
گوشت چرخ كرده
گوشت گوسفند، گوساله
مرغ
ماهي (برا خودمه امشب درستش نميكنم)
برنج
روغن
تايد
نمك
زعفران
زرد چوبه
فلفل سبز
فلفل سيا
ماست
دوغ
گوجه
خيار
سيب
كاهو
كلم
سبزي
و...
سوشال هکیـنگ ._.!
کار ما نیس :||
+ سلام (;
(28-09-2015، 14:53)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:48)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
هندونه؟؟؟|:

نميدونم چي بدم؟
رفتی خرید چیا خریدی؟
ااام
دلستر
قارچ
ماكاراني
شليل^_^
پياز سيب زميني
بادمجون
كدو
گوشت چرخ كرده
گوشت گوسفند، گوساله
مرغ
برنج
روغن
تايد
نمك
زعفران
زرد چوبه
فلفل سبز
فلفل سيا
ماست
دوغ
گوجه
خيار
سيب
كاهو
كلم
سبزي
و...
این همه چیز خریدی یه چیز خوشمزه درست کن دیگه(:
(28-09-2015، 14:57)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 14:53)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
هندونه؟؟؟|:

نميدونم چي بدم؟
رفتی خرید چیا خریدی؟
ااام
دلستر
قارچ
ماكاراني
شليل^_^
پياز سيب زميني
بادمجون
كدو
گوشت چرخ كرده
گوشت گوسفند، گوساله
مرغ
برنج
روغن
تايد
نمك
زعفران
زرد چوبه
فلفل سبز
فلفل سيا
ماست
دوغ
گوجه
خيار
سيب
كاهو
كلم
سبزي
و...
این همه چیز خریدی یه چیز خوشمزه درست کن دیگه(:

باش

(28-09-2015، 14:55)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوشال هکیـنگ ._.!
کار ما نیس :||
+ سلام (;

سلام پسر دوماد بابا
سلام علی

+

یه سوال علی الان داداش منه؟
سلام ..