انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 271 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-09-2015، 20:25)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 20:24)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 20:17)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 20:16)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 20:14)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی خوب بود 

غلط کرده خوب بود
هیچم خوب نیس-_-

عالی بود هفته ايي ی بار بکشم معتادم؟

اول سیگار
بعد الکل
بعد شیشه و ....
اعتیاد به هرچیزی بده
حتی کتاب خوندن
هر عادتی اعتیاد نیاره
بعد میشه وسواس

چقد اکشن

میخواین بقیه شم بگم ؟ Big Grin
بابام یه فلش داد زدم به کامپیوتر الان ویروسی شدهـ x__x
دارهـ خودکار عمل میکنه! رو بعضی چیزا خودکار کلیک میشه میگم جیزهـ  اون نَه :||||||||
چقدر من بدبختمـ :|
(28-09-2015، 20:30)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 20:25)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 20:24)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 20:17)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 20:16)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غلط کرده خوب بود
هیچم خوب نیس-_-

اول سیگار
بعد الکل
بعد شیشه و ....
اعتیاد به هرچیزی بده
حتی کتاب خوندن
هر عادتی اعتیاد نیاره
بعد میشه وسواس

چقد اکشن

تا اینجاشم زیاد گفتی
(28-09-2015، 20:30)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دارهـ خودکار عمل میکنه! رو بعضی چیزا خودکار کلیک میشه میگم جیزهـ  اون نَه :||||||||

علی ببخشید انگار اشتبا شد دایان

شنیدیش؟
علی = خواستم بنویسم ولی یادم اومد صابر میاد توی پروفایلم |:
آرش = ولش ژیگر اگ واس رفع حوسه قبول میکنم |:
میشه فرداش طلاق گرفت ؟
(28-09-2015، 20:30)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میشه اون فلشو به من یه روز قرض بدین؟

(28-09-2015، 20:32)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2015، 20:30)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اول سیگار
بعد الکل
بعد شیشه و ....
اعتیاد به هرچیزی بده
حتی کتاب خوندن
هر عادتی اعتیاد نیاره
بعد میشه وسواس

چقد اکشن

تا اینجاشم زیاد گفتی
دارم مشاوره میدم
کلمه ای سه هزار تومن Big Grin
(28-09-2015، 20:33)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی = خواستم بنویسم ولی یادم اومد صابر میاد توی پروفایلم |:
آرش = ولش ژیگر اگ واس رفع حوسه قبول میکنم |:
میشه فرداش طلاق گرفت ؟

اینجوری نیت شومی که من دارم با شکست مواجه میشه-_- :vil:
ولی عیب نداره به شرطی که دلیل داشته باشی
آه یادش بخیر پارسال فلش ویروسی زدم ب لب تاپ معلم/:

سرتونو درد نيارم ریدم توش
مخم پوکید :|
خطبه عقد رو آرش میخونه خطبه طلاق رو من :|
علی از دست نده =|