انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 271 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-09-2015، 19:55)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی از کجا فهمیدی ؟ و کی بهت گفت ؟ -_-

من گفتم :|
(26-09-2015، 19:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:50)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام..

منو بخشیدی ؟ T_T

شما فعلا دهن اين دوستتو ببند:|

دهن علی سام وانو ببندم … شوخی میکنی ؟
سر شام ی فلفل خوردم 
دارم میترکم
بیکارترازمنم وجودداره ؟ :|
نه مشقی دارم و نه خوندنی بازی هم نمیدونم چی کنم گوشیمم مامانم گرفته نمیتونم برم تلگرام
ای خدا cry girl
(26-09-2015، 19:53)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:52)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:49)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:47)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:42)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:| yani enqad bad bkhtm k majazi rell bznm

Ba yki hasm :| vaqei..

Aqa in gandom b mn mikhore hamid bachas :V
من
با تو *.*
با حمید*.*
نه
ترجیح میدم سینگل باشم

Mnm cngle am ._.

Hminjori gofdm :||

Ee znm omd^_^*

Slm armina ^_^*

آره جون عمت
سینگل*.*

سلام آرمینا جونم

Mamanmm bavr nmikone :|||

+arminaaa ):

Eshqam ^_^*
حرف شما حجته :|

مگه میشه باور نکرد*.*
(26-09-2015، 19:59)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام گندم جون

سلام آجی*.*

خوبي گلم؟
Del b del ra dare armina -_-

(26-09-2015، 20:00)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه مشقی دارم و نه خوندنی بازی هم نمیدونم چی کنم گوشیمم مامانم گرفته نمیتونم برم تلگرام
ای خدا cry girl

Jon jooooon :V
(26-09-2015، 20:00)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای خدا cry girl

آخی*.*

درکت میکنم:|
(26-09-2015، 19:58)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام گندم جون

Jon jon :V

(26-09-2015، 19:55)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی از کجا فهمیدی ؟ و کی بهت گفت ؟ -_-

:||| qarar bod ky znm bdi..??

ازت متنفرم -_-
نه بیشترازمن ._.
(26-09-2015، 20:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2015، 19:59)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام گندم جون

سلام آجی*.*

خوبي گلم؟
مرسی آجی تو خوبی*.*