انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-12-2016، 18:41)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من منظور شما دوتا رو نفهمیدما لطفا واضح تر بگین

چی رو نفهمیدین؟؟
(14-12-2016، 18:41)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2016، 18:40)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2016، 18:39)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2016، 18:38)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من که نازی 14
سما جون سوگلو شقه شقه میکنه

کاااملن موافقم
یه سوا سما اینایی که زندگیشونو به یه مشت دروغ فروختن چه حسی داره؟

نی دونم واقعن
اینا یه سریایی هستن که زندگی واقعی و مجازیشدن قاطی شده و اکثرا دچار دوگانگی شخصیت میشن
بابام میگه هاع

(14-12-2016، 18:41)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من منظور شما دوتا رو نفهمیدما لطفا واضح تر بگین
چیو گلی؟
شقه شقه منظورتون چیه؟؟؟
(14-12-2016، 18:42)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2016، 18:41)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2016، 18:40)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2016، 18:39)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2016، 18:38)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من که نازی 14
سما جون سوگلو شقه شقه میکنه

کاااملن موافقم

نی دونم واقعن
اینا یه سریایی هستن که زندگی واقعی و مجازیشدن قاطی شده و اکثرا دچار دوگانگی شخصیت میشن
بابام میگه هاع

اره.....کاملن درسته
(14-12-2016، 18:43)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شقه شقه منظورتون چیه؟؟؟
ینی تیکه تیکه

(14-12-2016، 18:43)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-12-2016، 18:42)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کاااملن موافقم

نی دونم واقعن
بابام میگه هاع

اره.....کاملن درسته
شنید بودم تربیت معلم خیلی وقته برچیده شده
خاله فاطی مامان ابجی معصومه میگف
اما انگار اشتباه میکرده
میدونم منظورم اینبود که چرا شقه شقه ام کنه؟؟؟
من برم دوستیام بای بای
به سلامت گلم تو که نیستی من باکی باشم عزیزم ؟؟؟
(14-12-2016، 18:45)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من برم دوستیام بای بای

به سلامت Sleepy
خلاصه حتما دلیلی داره که سما میخواد منو شقه شقه کنه بی دلیل که نمیتونه پس اگه دلیل داری شقه شقه کن

الان من با کی بحرفم؟؟؟؟؟