انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلااااااااااااااااااااام دوستان انجمنی عزیز من چطورین خوین؟؟

نمیخواین جواب سلامم رو بدین نامرداcryingcrying جواب سلامم رو بدین واجبهههههههههههههههcry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2

جوااااااااااااااااااب سلامم رو ماخوام بی معرفتاااااااااااااااااااااااااااا جواب سلامم واجبهههههههههههههههههcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl

باشه پس جواب سلام ندین من میرم مدرسه الان دیرم میشه فعلا خداحافظBig GrinBig GrinBig Grin
اینجا به گندکشیده شده باوبیاییدنسخه بعدیوبزنیددیه

(21-12-2016، 9:26)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلااااااااااااااااااااام دوستان انجمنی عزیز من چطورین خوین؟؟

نمیخواین جواب سلامم رو بدین نامرداcryingcrying جواب سلامم رو بدین واجبهههههههههههههههcry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2

جوااااااااااااااااااب سلامم رو ماخوام بی معرفتاااااااااااااااااااااااااااا جواب سلامم واجبهههههههههههههههههcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl

باشه پس جواب سلام ندین من میرم مدرسه الان دیرم میشه فعلا خداحافظBig GrinBig GrinBig Grin

خوشحالی ؟ فازت چیه درکت نمیکنم
:| شفا میده هااا فقط یه کم طول میکشه... | :
سلاااااااااااااام
سلام سوگل :cool: Big Grin
(13-12-2016، 20:00)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داش اسی سوت و کور کجایی دوستان تو هر پروفایلی میرم یا ناراحت یا شکست عشقی خورده

(21-12-2016، 16:24)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام سوگل  :cool:  Big Grin

علیک.شما کی هستی؟؟ تاحالا ندیدم اینجا بیایی واس همین گفتم . میشه معرفی کنید خودتونرو Smile
گند زدم تو معدل میان ترم :|
یعنی کارنامه رو گزاشتم ریدم روش :/
شدم18.36 اسکلم خودتی D:
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بجز یکی کس دیگه ای جواب سلامم رو نداد . جواب سلام واجبه پس جواب سلامم رو بدینننننننننننننن
(21-12-2016، 16:31)ƑAƬЄMЄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گند زدم تو معدل میان ترم :|
یعنی کارنامه رو گزاشتم ریدم روش :/
شدم18.36 اسکلم خودتی D:
هرکسی بایه فاز میادحالاتوفازت چیه خدامیدونه Exclamation
سلاممممم بر دوستان عزیز