انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اخه آجی منتظر موضوع بودم که بهم بده یکی... چاکرتم آجی

اخه آجی منتظر موضوع بودم که بهم بده یکی... چاکرتم آجیWinkWink
(18-12-2016، 17:29)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-12-2016، 17:28)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-12-2016، 17:25)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-12-2016، 17:23)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-12-2016، 17:18)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علیک سلام
کم پیدایی افطاری جونم Tongue

خوو مرباااااا جون خبر نداریییی

من بیکار نیستمم که  Big Grin
اتم میشکافی که بیکارنیسی؟؟ Big Grin

والا سر کله زدن با حامد از اتم شکافتن بیشتر کار داره25r3025r3025r30
خخخخخخخخخخخ

(18-12-2016، 17:27)mehrshad.1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخ
سلام

بچه ها ببخشید یه شوخی کوچولو بود

اگه ناراحت شدین

معذرت

مهرشاد هستم 20 ساله از تهران

افتخار آشنایی با چه بانو های محترمی رو دارم

البته اگه خواستین معرفی کنین

بازم شرمنده
آقای محترم یه چیزی توپروفایل هست بهش میگن بیوگرافی

بخونی اوکی میشی

عسل جوش نیارررررررررررررررر

(18-12-2016، 17:32)mehrshad.1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-12-2016، 17:29)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-12-2016، 17:27)mehrshad.1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخ
سلام

بچه ها ببخشید یه شوخی کوچولو بود

اگه ناراحت شدین

معذرت

مهرشاد هستم 20 ساله از تهران

افتخار آشنایی با چه بانو های محترمی رو دارم

البته اگه خواستین معرفی کنین

بازم شرمنده

عزیزم اینجا اگه سواد داشته باشی سایت فلش خور
نه چت رو فارسی25r3025r3025r30
یکی به این عمویی حالی کنه

بنده سواد دارم سحر خانوم

من یکی از کاربرای خیلی قدیمی سایتم

در نتیجه نیازی به معرفی شما نبود که بگین اینجا سایته یا چتروم

هه:/

خدایی امید حق داش می گفت سایتو به ....دادین

البته معذرت میخواما:/

ه عمویی من قصد نداشتمم ناراحتت کنم

میخواستی شوخیت به جا باشه
جوش نیاوردم
فعلا ئارم وات گردی میکنم Big Grin
(18-12-2016، 17:50)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوش نیاوردم
فعلا ئارم وات گردی میکنم Big Grin

عسل حامد با دوستمممم دعوا کرد
آجی سما اگه الان خصوصی بودم که بهت ج میدادمcryingcrying... ممنون خوبم شما خوبی.. البته اگه اینجا هستیBig Grin

به شما نمیگم به اونی میگم که بهم خصوصی داده

امروز خیلی عجیبه خیلی آخه همش داره اتفاقای بد بد میافته
سوگل سما خیلی اذیتم میکنه اصن جوابشو نده Big Grin
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ.. خدا رو شکر خصوصی نیستم.. ولی زود زود میشمSmileSmile
(18-12-2016، 17:42)گیسو جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها توروخدا بیاین نظر بدید پدرم دراومد تا این موضوع رو درست کنم Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=263607
اولین لایک واولین نظرشم خودم دادمممم:9lp:
(18-12-2016، 17:55)گیسو جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوگل سما خیلی اذیتم میکنه اصن جوابشو نده Big Grin

جانننن؟ من؟؟؟//؟ دروغ نگو دختره ي پرووو
امروز تو مدرسه خیلی اذیتم کرد Confused