انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-11-2016، 16:23)fatemeh.a* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعضیایه جوری میگن عشق هرکی نفهمه فکرمیکنه مجنونن Sad
خخخخخخخخخخخ احسنتم
ببخشید بچه ها کسی گفت --- ک اینا بیان بگه من
سلاااااام Huh
(26-11-2016، 16:12)fatemeh.a* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علیک سلام

بچه هادوشنبه که اومدکلمونوکندیادمیگیریم غیبت نکنیم :cool:
جرئت داره دست رو بزرگترش بلند کنه؟؟؟؟
نوچچ...فک نکنم
(26-11-2016، 16:26)ایرانی666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید بچه ها کسی گفت --- ک اینا بیان بگه من
مترجم لطفاواس این زبون بسته بیارید Big Grin Big Grin Big Grin
(26-11-2016، 17:03)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2016، 16:12)fatemeh.a* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علیک سلام

نوچچ...فک نکنم
بحث توهین پیش بیاداین چیزابراش کم اهمیته
تورونمیدونم ولی منودارمیزنه crying
(26-11-2016، 19:32)fatemeh.a* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2016، 17:03)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
علیک سلام

نوچچ...فک نکنم
بحث توهین پیش بیاداین چیزابراش کم اهمیته
تورونمیدونم ولی منودارمیزنه crying

خودم پشتتم ....نگران نباش
کاش تومدرسه بودی
بدبخت شدم همین جوری قهره پیامارودیدبدترمیشه crying
بس کن دیگه عجبا
سلام