انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نه من چهار ده سالمه و توی همین سال یعنی قبل از باز شدن مدرسه ها و دانشگاه ها و....تا حالا ک مشکل نداریم ولی فک نکنمم داشته باشیم چون..
ممریم هستم ۱۵ساله از مشهد دختری خرخوووون.عاشق و اکثر مواقع تنها من خیلی شلوغی رو دوووس دارم پر حرف نیستم و .....
وااااااااا صبادوستای من الان دارن ازدواج میکنن
به هرجامراجعه کنی چه دین چه علم ثابت میکنه ازدواج توایشون بهتره
اگه نبودپیامبرمون دخترشونوتوسن9سالگی مزدوج نمیکردن که
منظورم اینه که قبل از اینکه دانشگاه برم نامزد کردم تو همین سال
(13-12-2016، 19:02)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید ولی باید تحمل کنید من زیادی فضول و کنجکاو و پرحرف هستم ولی میتونم کم کم ای عادتمو گم و گور کنم البته فکر کنم
خوبه پس یکی مثل خودم پیداشد Big Grin

(13-12-2016، 19:05)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فهمیدم منظورتو
من16سالمه الان همسن وسالای من دارن ازدواج میکنن
آخرهمین ماه هم نامزدی دوست صمیمیمه crying
خوشبختم با همتون
(13-12-2016، 19:04)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وااااااااا صبادوستای من الان دارن ازدواج میکنن
به هرجامراجعه کنی چه دین چه علم ثابت میکنه ازدواج توایشون بهتره
اگه نبودپیامبرمون دخترشونوتوسن9سالگی مزدوج نمیکردن که

اون موقع فرق داشت

الا واقعا ظلمه

و اگه به اخبار توجه داشته باشی در همه کشور ها

این یک جرم محسوب می شه

و بابا مامان طرفو بد بخ می کنن

البته غیر از ایران:/

که به. دختر پایین 18 گواهینامه رانندگی نمیدن

الانم که دارن می کنن25

ولی خیلی راحت بش مجوز ازدواج میدن

جالب نیس؟!:/
ایشا الله شما هم زود زود ازدواج کنین و خوشبخت ترین آدما باشین نه مثل من
(13-12-2016، 19:04)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه من چهار ده سالمه و توی همین سال یعنی قبل از باز شدن مدرسه ها و دانشگاه ها و....تا حالا ک مشکل نداریم ولی فک نکنمم داشته باشیم چون..

هه

شما کجا زندگی می کنی؟

کلاس چندمی؟

(13-12-2016، 19:06)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-12-2016، 19:02)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید ولی باید تحمل کنید من زیادی فضول و کنجکاو و پرحرف هستم ولی میتونم کم کم ای عادتمو گم و گور کنم البته فکر کنم
خوبه پس یکی مثل خودم پیداشد Big Grin

(13-12-2016، 19:05)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فهمیدم منظورتو
من16سالمه الان همسن وسالای من دارن ازدواج میکنن
آخرهمین ماه هم نامزدی دوست صمیمیمه crying

شما کجا زندگی می کنی؟
بابام منو همینطوری نداده و آقای مهران آدم خوبی هست و بابام هم اونو میشناسه و حتی منم میشناسمش چون پسر دوست بابامه و خیلی آدمه خوبیه امیدوارم باهاش خوشبخت بشم