انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-06-2017، 12:44)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هه...مثال؟؟؟؟....عیان است....چشماتو وا کن...هه
چرا ما تو انجمن وویس نمیتونیم بفرستیم الان درگیر اون هه ها شدم نمیدونم چطور خونده میشهbathtime
سلام...
(21-06-2017، 12:52)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2017، 12:50)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوووو چه مباحث جالبی بوده صفحات قبل چرا من نبودمbathtime

به خاطر خستگی امتحانا خواب بودی فکرکنم ._.

راست میگی تازه الانم کتفم گرفته bathtime
(21-06-2017، 12:52)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2017، 12:44)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ما تو انجمن وویس نمیتونیم بفرستیم الان درگیر اون هه ها شدم نمیدونم چطور خونده میشهbathtime

نام کاربری قبلیت چی بود؟

از اول همین بودم...اونا همراه با یه پوزخند گنده اس....خیلی هم جدید نیستم.....قابل توجه بعضیااا..هه...
(21-06-2017، 12:53).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام...

های بی بی 
کاگرجولِیشِن فور یور نِیم

(21-06-2017، 12:53)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2017، 12:52)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نام کاربری قبلیت چی بود؟

از اول همین بودم...اونا همراه با یه پوزخند گنده اس....خیلی هم جدید نیستم.....قابل توجه بعضیااا..هه...
اوهوم خب جریان چیه الان کی چی گفته بهت عزیزم
(21-06-2017، 12:55)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2017، 12:53).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام...

های بی بی 

(21-06-2017، 12:53)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

نام کاربری قبلیت چی بود؟

اوهوم خب جریان چیه الان کی چی گفته بهت عزیزم

بعضیا همه چی رو به خودشون میگرن و بعدشم به توانایی های خودشون شک دارن‌...دیگه ناراحت شدن از دیگران،به خودشون مریوطه و بهتره دیگه حرف مفت نزنن و دیگران رو با آدمای غرب زده مثل خودشون مقایسه نکنن...تمام
(21-06-2017، 12:53)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2017، 12:52)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2017، 12:50)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرا؟ D:
ناموسا خندم میگیره :|
(21-06-2017، 12:55)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام...

های بی بی 

های هانی
احوالات؟
10x....خودمم اول وختی اومدم قبلیرو زدم ارور داد....
برای کسی که منو تو لیست سیاهش گذاشت و نگذاشت حرف درستو بهش بگم:
هم کامل ترین و هم جدیدترین دین اسلامه
خود غربیا میان از دین ما وقران ما برای چیزای مختلفشون استفاده میکنن.واقعا اطلاعاتت کمه.صوت قرانو میذارن که بیماراشون شفا پیدا کنن. قران که مال۱۴۰۰سال پیشه چیزایی گفته که تازه الان دارن بهش میرسن.انقد اسلام چیزی داره که اصن توضیحی لازم نیس.ادم اگ اهل فهم باشه وبخواد بفهمه٬میفهمه اگرهم که نخواد که دیگ تا ابدم براش حرف بزنی فایده نداره...
فاک یساعت تایپ کردم زد پیامی وارد نکردید شت

(21-06-2017، 13:00)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2017، 12:53)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

چرا؟ D:
ناموسا خندم میگیره :|
زیر باد کولر لش کردم مچاله شدم 
قابلیت فلکسیونمو از دست دادم 
(21-06-2017، 13:01).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلام...

های بی بی 

های هانی
احوالات؟
10x....خودمم اول وختی اومدم قبلیرو زدم ارور داد....
فدات تو خوبی 
کسیو نکشتی امروز؟