انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب امروز دوشنبس دوروز تا روز مرگ!
میگمااا روزه گرفتن خریت محظه این خط این نشونه
این نسخه ام قراره طلایی بشه؟خخ
دوشنبه////////
یاخدااوضاع قمر در عقرب شده
(19-06-2017، 16:04)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
✠[HIDDEN نوشته است:'✠' pid='3337178' dateline='1497877345']

(19-06-2017، 15:59)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
✠[HIDDEN نوشته است:'✠' pid='3337165' dateline='1497877098']

(19-06-2017، 15:56)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این چه حرفیه سوع تفاهم بود و بسه عذر خواهی   چه خبر محمد جان ؟ محمد بودی دیگ؟

ممد کیه؟ |:

اشتب زدم داداش واتس یور نیم؟؟؟؟؟چه فینگیلیش بلد شدم خیره سرم

علی هستم ! یک کاربر

خوشبختم داش علی چه اسمه قشنگی دمت گرم

نام کاربریم یا اسمم؟ |:
این چیز میزای بقل نام کاربریم رو مخه |:
ببین وقتی داریم پاسخ همو میدیم یه سری کد اضافی ام هست اون بالا
رو مخ نی؟ /:
+
یه دونه ای D:
(19-06-2017، 16:08)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-06-2017، 16:06)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا سوال خوبی بود....
امروز چن شنبه اس؟؟؟؟

طفره نرو یه حرفی زدی تیرشو سمته من گرفتی حالا بگو قضیه چی بوده تو جمع بگی فک کنم بهتره

آقا...باشه...دوستان من غلط کردم....
همه خوبین....همه گلین....همه عالی هستین....ایشونم خوبن...عالین....
اما از من به شما نصیحت،اینجا غرورتونو پیش کسی نشکنین
یه سریا قصدشون تخریبه میخوان جلوی بقیه خرابتن کنن فقط همین اگع غیر اینخه بگو چیو میگی چه قضیه ای؟
(19-06-2017، 16:10)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب امروز دوشنبس دوروز تا روز مرگ!
میگمااا روزه گرفتن خریت محظه این خط این نشونه

جانممم ؟
(19-06-2017، 16:12)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه سریا قصدشون تخریبه میخوان جلوی بقیه خرابتن کنن فقط همین اگع غیر اینخه بگو چیو میگی چه قضیه ای؟
رگ فضولیت ده بیرونااااااا
به نظر من مهردا سما برین توی خصوصی تکلیفتونو روشن کنین