انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها شما که میدونین چقد تهران هواش الوده است
یکی از شهرای بوشهر3یا4 برابر تخمین زدن که هواش الوده تره بیچاره مردمش بیشترشون دیگه از اون شهر رفتن
(20-06-2017، 15:28)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2017، 15:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عروسیتونو بندازید تکاب شاید بتونم بیام D:

خداییشششش؟ حالا نمیشه بیای شاهین دژ
البته عروسی یه یا دو سل بعده ولی نامزدی که داریم
شوخی کردم باو ! :|
(20-06-2017، 15:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریپلای نگیر اونو |:
+
زنه اینطور که پیداست بد حجاب بوده! 
+
حرف اصلی اینه که آدم کثیف زیاده!

ناموسن یه سوال میپرسم تو پسری میدونی جواب بده ا هرکی پرسیدم جواب درستو حسابی نداده بم چرا زوری؟ اینقدر ....هس؟
(20-06-2017، 15:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریپلای نگیر اونو |:
+
+
درستش کردم :|
چه ربطی داره ? مردم ما ندید بديدن -_-
(20-06-2017، 15:31)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ریپلای نگیر اونو |:
+
+

ناموسن یه سوال میپرسم تو پسری میدونی جواب بده ا هرکی پرسیدم جواب درستو حسابی نداده بم چرا زوری؟ اینقدر ....هس؟

پول Undecided
(20-06-2017، 15:30)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2017، 15:28)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2017، 15:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عروسیتونو بندازید تکاب شاید بتونم بیام D:

خداییشششش؟ حالا نمیشه بیای شاهین دژ
البته عروسی یه یا دو سل بعده ولی نامزدی که داریم
شوخی کردم باو ! :|

زهرمار چی میشه بیای!!

(20-06-2017، 15:31)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2017، 15:31)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ریپلای نگیر اونو |:
+
+

پول Undecided
پول ندارن؟ میدونی چندتا دختر هسن که بدون پول هم...؟
(20-06-2017، 15:31)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ریپلای نگیر اونو |:
+
+

ناموسن یه سوال میپرسم تو پسری میدونی جواب بده ا هرکی رسیدم جواب درستو حسابی نداده بم چرا زوری؟ اینقدر ....هس؟

پول Undecided
واسه اینکه پول ندين یکی دیگه رو بدبخت میکنین ? :|
جالبه ._.
 هعیییییییی
[ -> ]
[ -> ]
ریپلای نگیر اونو |:
+
+

عشقُ اینا همش کشکه! اینا همش یه سری تغیرات هومونیه |: ( البته عشق مادر به فرزندی چیز درستیه! )
بعد اینکه
مهم اون آدمه
من مردم!
اونم مرده!
من و اون تو اون لحظه وسوسه میشیم!
من آدم خوبی از آب در میام
اون آدم *رو دار* و فاسد!
تو خیابونشم داری راه میری خیلی چیزا تو ذهن یه مرد اتفاق میفته مخصوصا نوجوونا! 
چت میزنن!
جواب درستُ حسابی نمیشه بهش داد!
فقط آدم خوبُ بد!
(20-06-2017، 15:34)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ریپلای نگیر اونو |:
+
+

ناموسن یه سوال میپرسم تو پسری میدونی جواب بده ا هرکی رسیدم جواب درستو حسابی نداده بم چرا زوری؟ اینقدر ....هس؟

پول Undecided
واسه اینکه پول ندين یکی دیگه رو بدبخت میکنین ? :|
جالبه ._.

ولی خداییش من نمیتونم درک کنم اون طرفه گریه زاری میکنه و تلاش میکنه خودشو نجات بده وقتی میبینه دیه کار ا کار گذشته میتونه یه کاری کنه  با سیاست کاری کنه پسرا ببرنش تو شهر ولش کنن اونم با خیال راحت بره شکایت کنه