انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شما هم شنیدین عربستان اختار داده

شما که جاتون امنه

درحال حاضر بوشهر تنها جاییه که توی کشور خیلی مهمه
دخترک ﯾﮏ ﺷﺐ ﺭﻭ ﮐﺮﺩ ﺑﻪ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺎﻩ
ﮔﻔﺖ: ﭼﺮﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﯾﮏ ﮔﻞرﺯ ﺭﺍ ﮐﻪ ﯾﮏ
ﺭﻭﺯ ﺑﺮﺍﺵ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺧﺸﮏ ﻣﯿﺸﻪ
دﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭه ﻭﻟﯽ ﻣﻦ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺑﺮﺍﺵ
ﻣﯿﻤﯿﺮﻡ ﻭ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﯿﺸﻢ ﺭﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﻩ...!

ﻣﺎﻩ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ: خفه بابا من الان تو فكر اينم كه
هفته ديگه عيد فطره و همه ميخوان منو ببينن و من موندم چی بپوشم...

با توجه به این مطلب جنسیت ماه را چه میدانید؟؟ Big Grin Big Grin Smile
(22-06-2017، 13:18)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2017، 13:15)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2017، 13:12)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ملکم ._.

من هنوز کتفم درد میکنه

لعنت بر کولر .___.
ن بخاطر اون نیست 
فشار عصبی اومد یکم 
اخطار  :|
یکاری کنیم کسی نتونه بره حج خودشون پرچم سفید بالا میگیرن D:

(22-06-2017، 13:18)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2017، 13:16)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام سلام
خوبین
سلاین 
میسی 
چیلا میترسی

(22-06-2017، 13:17)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهـ سکوت بود :|
به این شیوا 23 تا سپاس بدید بره :V

نه دیگه این بیست تا رو بدید باید هزار تای بعدیم بدید25r30
واقعا خسته کنندست وضعیت :|
یگه خوبی بدی دیدین حلال کنین

میدونم هیچ کشوری جرعت نداره به ایران نزدیک بشه
ولی شاید این اتفاق افتاد crying crying crying
(22-06-2017، 13:20)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2017، 13:18)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2017، 13:15)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2017، 13:12)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ملکم ._.

من هنوز کتفم درد میکنه

لعنت بر کولر .___.
ن بخاطر اون نیست 
فشار عصبی اومد یکم 

فشار عصبی چرا؟ :/
(22-06-2017، 13:19)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما هم شنیدین عربستان اختار داده

شما که جاتون امنه

درحال حاضر بوشهر تنها جاییه که توی کشور خیلی مهمه
ها جریان چیه؟

(22-06-2017، 13:23)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یگه خوبی بدی دیدین حلال کنین

میدونم هیچ کشوری جرعت نداره به ایران نزدیک بشه
ولی شاید این اتفاق افتاد crying  crying  crying
میزنن میمیریم راحت میشیم
(22-06-2017، 13:23)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2017، 13:20)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلام ملکم ._.

من هنوز کتفم درد میکنه

لعنت بر کولر .___.
ن بخاطر اون نیست 
فشار عصبی اومد یکم 

فشار عصبی چرا؟ :/

اقامون قهر کرده
اقاات کیه؟!!!!
بدون اجازه من :/
این عربای کله خر

اومدن به ایران هشدار جنگ دادن